1402\10\11 01:06:27


ستاره بایرن فقط به یک شرط به بارسلونا نمی‌رود

ورزش 3/با نزدیک شدن به سال ۲۰۲۵ و پایان قرارداد یوشوا کیمیش و بایرن مونیخ، زمزمه‌هایی درباره شروط هافبک آلمانی برای تمدید شنیده می‌شود. یوشوا کیمیش، ستاره بایرن مونیخ تا سال ۲۰۲۵ با این باشگاه قرارداد دارد و با شروع سال ۲۰۲۴ کم کم به پایان قراردادش با باواریایی‌ها نزدیک می‌شود.

با نزدیک شدن به سال ۲۰۲۵ و پایان قرارداد یوشوا کیمیش و بایرن مونیخ، زمزمه‌هایی درباره شروط هافبک آلمانی برای تمدید شنیده می‌شود.یوشوا کیمیش، ستاره بایرن مونیخ تا سال ۲۰۲۵ با این باشگاه قرارداد دارد و با شروع سال ۲۰۲۴ کم کم به پایان قراردادش با باواریایی‌ها نزدیک می‌شود.از الان اخباری در مورد علاقه سایر تیم‌ها به جذب ستاره آلمانی خط هافبک بایرن مونیخ منتشر شده است.

از علاقه بارسا که مدت زیادی است قصد دارد او را به خدمت بگیرد تا علاقه منچستر یونایتد که مدت‌هاست ستاره مدنظرش برای خط هافبک را پیدا نکرده است.کیمیش در بایرن خوشحال است اما اگر پیشنهاد خوبی از راه برسد ممکن است وسوسه شود و آلمان را ترک کند. او برای تمدید علاوه‌بر شروط مالی، شرط‌های دیگری نیز دارد.زمانی که یک نایب رئیس فدراسیون فوتبال آلمان از کیمیش انتقاد کرد و گفت «کیمیش هیچوقت رهبر تیم نبوده است و باید در این مورد بیشتر فکر کند» رودی فولر از ستاره بایرن دفاع کرد و دریسن، مدیرعامل بایرن هم پاسخ انتقادات را داد اما کیمیش احساس می‌کند بایرن به اندازه کافی از او دفاع نکرده است.او برای تمدید ممکن است خواستار حقوق بالایی شود اما در صورتی که باشگاه در این مسائل کاملاً از او دفاع کند و این بازیکن احساس کند که مورد حمایت کامل باشگاه است، حاضر است بدون فکر به پیشنهاد دیگری از سمت بارسلونا یا تیم‌های دیگر قراردادش را در بایرن مونیخ تمدید کند.. .


بازنشر از : آخرین خبر