1401\06\01 05:10:12


ستاره تیم‌ملی: احترام اسکوچیچ را حفظ نکردیم!

ورزش 3/ هافبک چپ‌پای فوتبال ایران که این روزها تمرینات فوتبالی‌اش را آغاز کرده معتقد است کوپک‌ترین دو‌دستگی‌ای بین بازیکنان تیم‌ملی وجود ندارد. وحید امیری بازیکن ثابت تیم ملی در مرحله مقدماتی جام جهانی که مصدومیتش در بازی با

هافبک چپ‌پای فوتبال ایران که این روزها تمرینات فوتبالی‌اش را آغاز کرده معتقد است کوپک‌ترین دو‌دستگی‌ای بین بازیکنان تیم‌ملی وجود ندارد.وحید امیری بازیکن ثابت تیم ملی در مرحله مقدماتی جام جهانی که مصدومیتش در بازی با ذوب‌آهن او را از شرایط مسابقه دور کرده، این روزها ضمن پشت‌سر گذاشتن روزهای اولیه نقاهت پس از عمل جراجی، در حال انجام تمرینات آماده‌سازی شخصی زیر نظر کادر پزشکی تیم ملی است.گفتگو با ستاره ملی‌پوش پرسپولیسی‌ها، یکی از آیتم‌های برنامه فوتبال برتر بود که در آن وحید امیری در خصوص مباحث مختلف صحبت می‌کند.

گزیده این صحبت‌ها را در ادامه می‌خوانید؛* حفظ شخصیت اسکوچیچ به عنوان سرمربی تیم ملیاتفاقاتی که افتاد به نظر من یک مقداری کار اسکوچیچ را کوچک شمردیم. در شرایطی که کرونا کل دنیا را گرفته بود و تیم ملی کشور ما با یک مساوی به دور دوم مقدماتی جام جهانی راه پیدا نمی کرد. اقای اسکوچیچ تیم ملی را در اختیار گرفتند.

تلاش کردند. به کشورهای مختلف برای دیدن بازیکنان سفر کردند و در شرایط کرونا اردو‌های خیلی کمی برگزار کردند و در شرایطی که فدراسیون هم اوضاع خوبی تداشت، تلاش کردند و زحمت کشیدند. به نظر من ما نتوانستیم احترامی که باید را برای سرمربی تیم ملی قائل شویم.

ناگفته هم نماند که ما در کل در این زمینه خوب عمل نکردیم.* دو دستگی میان بازیکنان تیم ملیبه نظر من کوچک‌ترین دو دستگی بین بازیکنان وجود ندارد و ملاک قرار دادن این شرای برای ضربه زدن به تیم ملی بدور از عدالت است چون این بازیکنان هرموقع کنار هم بودند تمام تلاش‌شان را برای اعتلای پرچم ایران انجام دادند. بالاخره یک سری اتفاقات ناخوشایند افتاد که برای کسانی که اطلاعی از فوتبال نداشتند هم روی خوبی نداشت. آن هم بر می گردد به اتفاقاتی که در گذشته افتاد و باید مدیریت می‌شد.

خواهشم از افرادی که در راس کار هستند و بازیکنان این است که تلاش کنند برای هدف ما که انجام بازی‌های خوب و خوشحالی مردم است.* میان‌داری وحید امیری در بین استوری‌های متفاوتشما در این شک نکنید که بازیکنان ما از نظر معرفت، اخلاق و شخصیت سرآمد هستند. اتفاقات گذشته، گذشته و قابل برگشت نیست. خواهش می‌کنم همه دست به دست هم دهیم.

بازیکنان خوبی هم داریم.* صحبت با اسکوچیچ در مورد شرایط جسمانیدر خصوص وضعیت خودم که با آقای دکتر با ایشان ارتباط گرفتیم حرف زدیم اما در خصوص مسائل دیگر صحبتی نداشتیم چرا که اصلا خودم را در حدی نمی‌بینم که در مورد تیم ملی اظهار نظر کنم. چون بازیکنی هستم که تا جایی که توان دارم لباس تیم ملی را بپوشم تمام توانم را می‌گذارم. در مورد سایر مسائل سعی می‌کنم دخالت نکنم چون حرفی که بزنیم صحبت‌های دیگری را به دنبال دارد که فکر می‌کنم‌ درست نیست.

بالاخره افراد در فدراسیون و بازیکنان همه رفقای ما هستند که باید جوری رفتار کنیم که خدایی نکرده اتفاقی نیفتد و کسی از ما نرنجد.* خواهش از ارکان مختلف فوتبال ایرانمی‌خواهم خواهش کنم که هرکسی که در هر جایگاهی هست(من ورزش را می‌گویم که افرادی در سمتی هستند شامل مدیریت و معاونت و سرمربی و بازیکنان) هرکسی سعی کند کارش را به نحو احسن انجام بدهد. به شما قول می‌دهم اتفاقات خیلی خوبی برای تیم ملی کشورمان رخ بدهد. امروز بهترین روزی است که در ۱۰۰ روز گذشته داشتم و اولین روزی بود که توانستم کمی تمرینات فوتبالی داشته باشم و از کسانی که این روز را برای من رقم زدند تشکر می‌کنم..

.


بازنشر از : آخرین خبر