1401\06\01 05:10:07


سرمربی استقلال فقط به حمله فکر می‌کند!

میزان/ پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: ساپینتو یک مربی هجومی است و فقط به حمله و گلزنی فکر می‌کند. محسن بیاتی‌نیا درباره عملکرد تیم فوتبال استقلال در دو هفته لیگ برتر اظهار داشت: استقلال در دو دیداری که مقابل سپاهان و ملوان به میدان رفته است، در

میزان/ پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: ساپینتو یک مربی هجومی است و فقط به حمله و گلزنی فکر می‌کند.محسن بیاتی‌نیا درباره عملکرد تیم فوتبال استقلال در دو هفته لیگ برتر اظهار داشت: استقلال در دو دیداری که مقابل سپاهان و ملوان به میدان رفته است، در بازی اول ۲ گل دریافت کرده و در دیدار دوم نیز یک گل خورده است.

این نشان می‌دهد که در خط دفاعی دچار ضعف بوده و هنوز تیم از لحاظ دفاعی کامل نشده است. بر همین اساس باید در تاکتیک دفاعی بازنگری صورت گیرد و خط دفاع هم ترمیم شود.وی ادامه داد: ساپینتو یک مربی هجومی است و فقط به حمله و گلزنی فکر می‌کند، اما باید در نظر داشته باشد در خط دفاعی تیمش بیشتر کار کند تا بازیکنان دفاعی بیشتر با یکدیگر هماهنگ شوند.*نباید درباره عملکرد استقلال شتاب‌زده کارشناسی و انتقاد کردکارشناس فوتبال در مورد اینکه پارسال استقلال یک رکورد و آمار بی‌نظیر داشت، اما این فصل در دو دیدار عملکرد خوبی نداشته، عنوان کرد: نباید هیچ وقت تیمی را با نتایج و عملکرد سال‌های گذشته‌اش مقایسه کرد چون سال قبل به تاریخ پیوسته و لیگ بیست و یکم تمام شده است. امسال یک تفکر جدید در تیم فوتبال استقلال حکمفرماست و شاید نتایج خارق‌العاده‌ای بگیرد و عملکردی داشته باشد که حتی بهتر از لیگ پارسال باشد.وی افزود: نباید به این زودی درباره عملکرد استقلال این قدر شتاب‌زده کارشناسی و انتقاد صورت گیرد،‌ بلکه باید اجازه دهند تا کادرفنی تفکراتش را در تیم پیاده کند.

باید به استقلال یا هر تیم دیگری فرصت داد و تا هفته پنجم صبر کرد تا بازیکنان با یکدیگر هماهنگی لازم را به دست آورند.*اتفاقی برای فوتبال بیفتد، سال‌ها به عقب بازخواهیم گشتپیشکسوت فوتبال در خصوص فحاشی تماشاگران علیه مهدی هاشمی‌نسب تاکید کرد: تماشاگران تمام تیم‌ها برای من قابل احترام هستند، اما هاشمی‌نسب رفیق من است و بالطبع او را بهتر می‌شناسم. مهدی برای فوتبال زحمت کشیده است و باعث خوشحالی خیلی از هواداران شده، اما ببینید چطور با او رفتار می‌کنیم؟ فحاشی که به هاشمی‌نسب شد تفکرات همه تماشاچیان نیست و فکر مریض برخی نفرات است که می‌خواهند فوتبال را خراب کنند.بیاتی‌نیا در مورد احتمال تعلیق فدراسیون فوتبال در پایان خاطرنشان کرد: اگر اتفاقی برای فوتبال بیفتد باز هم فوتبال لطمه می‌خورد و سال‌ها به عقب بازخواهیم گشت.. .


بازنشر از : آخرین خبر