آخرین خبر/ سرمربی تیم‌ملی فوتسال ایران می‌گوید کار تیمش برابر تایلند دشوار است و می‌تواند ایران را به چالش بکشد. وحید شمسایی در کنفرانس خبری قبل از بازی با تایلند گ

1401\06\23 22:24:33


سرمربی تیم‌ملی: این تورنمنت شانس بزرگی برای ما است

آخرین خبر/ سرمربی تیم‌ملی فوتسال ایران می‌گوید کار تیمش برابر تایلند دشوار است و می‌تواند ایران را به چالش بکشد. وحید شمسایی در کنفرانس خبری قبل از بازی با تایلند گفت : کار تیمی برای ما اهمیت بیشتری دارد.

سرمربی تیم‌ملی فوتسال ایران می‌گوید کار تیمش برابر تایلند دشوار است و می‌تواند ایران را به چالش بکشد.وحید شمسایی در کنفرانس خبری قبل از بازی با تایلند گفت : کار تیمی برای ما اهمیت بیشتری دارد.وحید شمسایی درباره میزان آماده سازی تیم ملی برای بازی فردا پنجشنبه در مرحله نیمه نهایی تورنمنت شش جانبه تایلند گفت: شرایط خوبی داریم و باز هم به صحبت های قبلی‌ام برمی‌گردم.

همان طور که در حرفهای اولم در این تورنمنت گفتم هدفمان این است از اکثریت بازیکنان استفاده کنیم و بهترین ها را برای جام ملت های آسیا استفاده کنیم.

ما در این تورنمنت 16 نفر داریم و 4-5 نفر درتهران هستند و قصد داریم در این تورنمنت بهترین تصمیم را بگیریم.

چرا که با حریفان همیشگی‌مان بازی داریم.

با احترام به تیم های آسیایی، تایلند همیشه حریف سر سختی برای ایران بوده است.وحید شمسایی در پاسخ به سوال خبرنگاری که درباره عملکرد علیرضا جوان پرسیده بود، گفت: هر بازیکنی باید کارش را در پستش به بهترین نحو ممکن انجام دهد.

برای ما گل زدن مهم نیست و کار تیمی اهمیت دارد.

اگر کسی هم گلزنی کند، کار بقیه تیم را تکمیل کرده است.سرمربی تیم ملی فوتسال تایلند درباره میزان آمادگی تیمش برای تقابل با شاگردان وحید شمسایی گفت: ما هم واقعا می خواهیم بهترین بازیکنان را برای جام ملت های آسیا انتخاب کنیم.

چند بازیکن مصدوم داریم اما بازی فردا را تحت تاثیر قرار نمی دهد.

در واقع تورنمنت تایلند برای دیدن شرایط بازیکنان پیش از جام ملت های آسیا مفید است.

فکر می کنم این تورنمنت فرصت خوبی است و شانس بزرگی برای ما برای محک زدن بازیکنان است.سرمربی تایلند در رابطه با بازی نکردن سوپابو در این تیم و میزان آمادگی تیم گفت:او بازیکن خوبی است و اعتماد به نفس بالایی هم دارد ولی در کنار بازیکنان جوانی بازی می کند.

ما به او بازی دادیم و عملکرد خوبی هم داشت.

ما با تیم های بزرگ مراکش و ایران بازی داریم و باید به بهترین بازیکنان فرصت بازی بدهیم.

در بازی فردا 3 دقیقه به او بازی می دهیم ولی مطمئن نیستم که بتواند تا پایان بازی کند، او باید خودش را نشان بدهد.


بازنشر از : آخرین خبر

آخرین خبر/ سرمربی تیم‌ملی فوتسال ایران می‌گوید کار تیمش برابر تایلند دشوار است و می‌تواند ایران را به چالش بکشد. وحید شمسایی در کنفرانس خبری قبل از بازی با تایلند گفت : کار تیمی برای ما اهمیت بیشتری دارد.


چراغ استخری و چراغ مگنتی