1402\09\30 22:13:18


سرمربی لالیگایی در نساجی

ورزش 3/نساجی مازندران با لوکاس آلکازار اسپانیایی برای هدایت این تیم پرطرفدار به توافق رسید.  نساجی مازندران پس از اینکه نتوانست در نیم فصل اول نتایج خوبی کسب کند، برای راضی کردن هواداران و جبران امتیازات عقب افتاده سراغ یک سرمربی خارجی رفت.

نساجی مازندران با لوکاس آلکازار اسپانیایی برای هدایت این تیم پرطرفدار به توافق رسید. نساجی مازندران پس از اینکه نتوانست در نیم فصل اول نتایج خوبی کسب کند، برای راضی کردن هواداران و جبران امتیازات عقب افتاده سراغ یک سرمربی خارجی رفت.

نمایندگان نساجی پس از شکست سنگین مقابل استقلال و استعفای رحمتی بدون از دست دادن زمان، روند انتخاب انتخاب سرمربی جدید را آغاز کردند و نمایندگان نساجی برای انجام مذاکره با لوکاس آلکازار راهی استانبول شدند.حال پس از توافق با این سرمربی اسپانیایی، قرارداد با او امضا شد و آلکازار با قراردادی یک و نیم ساله با نساجی مازندران همکاری خواهد داشت. آلکازار هفته آینده به همراه یک یا دو دستیار به ایران خواهد آمد تا به طور رسمی کار خود را در ایران آغاز کند. نساجی این هفته با هوادار تهران که آنها نیز شرایط مشابهی را در خصوص نیمکت خود تجربه می‌کنند بازی دارند.رسانه باشگاه در خبر رسمی پیوستن آلکاراز به نساجی نوشت:"با عنایت به توافقات صورت‌گرفته، تغییر شرایط تیم و همچنین بهبود جوانب کلی در تمامی رده‌ها و ترمیم زیرساخت‌های فنی کلیه باشگاه، به‌عهده و زیرنظر «آلکاراز» خواهد بود.به‌منظور ‌درخواست عمده هواداران، دغدغه‌ها، نگرانی‌ها و برخی اتفاقات ناگوار دامن‌گیر، سیاست باشگاه نساجی در زمینه انتخاب سرمربی، درمان ریشه‌ای عیوب و کمبودها بوده و به‌همین دلیل انتخاب یک مربی باتجربه، با دانش فنی بالا که سال‌های متمادی در لالیگا و دیگر سطوح مطرح فوتبال دنیا در عرصه مربی‌گری فعالیت داشته، عاقلانه‌ترین تصمیم ممکن بوده است.امید است با حمایت و همدلی هواداران پرشور و فهیم و تلاش‌های آلکاراز، باشگاه نساجی مازندران به شرایط ایده‌آل بازگردد." بازار باید دید نساجی با سرمربی اسپانیایی جدید خود چه نتایجی را ثبت می‌کند.

آنها ابتدا باید برای راحت شدن خیال هواداران خود از انتهای جدول فاصله بگیرند.. .


بازنشر از : آخرین خبر