ورزش 3/ وضعیت مالی نفت مسجدسلیمان تغییری نکرده و رضا عنایتی در آستانه استعفا از هدایت این تیم قرار دارد. تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان که در دو مسابقه قبل توانسته بود نسبت به دیدارهای

1401\11\19 07:48:10


شاید عنایتی، نیامده برود!

ورزش 3/ وضعیت مالی نفت مسجدسلیمان تغییری نکرده و رضا عنایتی در آستانه استعفا از هدایت این تیم قرار دارد. تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان که در دو مسابقه قبل توانسته بود نسبت به دیدارهای قبلی خود عملکرد بهتری را ارائه کند، امروز برابر شاگردان ساپینتو با نتیجه سه

وضعیت مالی نفت مسجدسلیمان تغییری نکرده و رضا عنایتی در آستانه استعفا از هدایت این تیم قرار دارد.تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان که در دو مسابقه قبل توانسته بود نسبت به دیدارهای قبلی خود عملکرد بهتری را ارائه کند، امروز برابر شاگردان ساپینتو با نتیجه سه بر یک تن به شکست داد هر چند که این تیم در دقایقی این مسابقه، استقلال را تحت فشار قرار داد و هواداران را به آینده نیز امیدوار کرد.تیم نفت پس از حضور عنایتی، در دو دیدار برابر هوادار و پیکان به تساوی بدون گل رسید که تقریبا در تمام نیمه دوم، با یک یار کمتر به بازی پرداخته بود.

نماینده مسجدسلیمان در جدال برابر استقلال، پس از 6 بازی موفق به گلزنی شد و حتی یک بار نیز تیر دروازه آبی‌پوشان را به لرزه درآورد.نکته جالب اینکه بازیکنان تیم نفت مسجدسلیمان در پایان دیدار با استقلال، حدود یک ساعت و نیم در رختکن ماندند و با حضور مدیرعامل این باشگاه، انتقادات جدی و محکمی را نسبت به مسائل مالی داشتند.این تیم مدت‌هاست که با مشکلات مالی روبرو است و حتی رضا عنایتی ابتدا از پذیرش مربی‌گری این تیم منصرف شده بود اما به فاصله 2 هفته و زمانی که مدیران نفت مسجدسلیمان وعده واریز مطالبات و موجودی میلیاردی حساب باشگاه را دادند، عنایتی مجاب شد تا روی نیمکت نفت بنشیند.اما با وجود گذشت سه هفته اخیر، هنوز هیچ تغییری در حوزه مالی و پرداخت مطالبات بازیکنان این تیم به وجود نیامده است. پس از صحبت‌های بازیکنان این تیم در رختکن، قرار شد صبح فردا جلسه‌ای با حضور اعضای هیئت مدیره برگزار شود تا پاسخ روشنی درخصوص مسائل مالی داده شود.با وجود اینکه مدیران باشگاه از برگزاری یک جلسه فوری خبر داده‌اند، اما سرمربی جوان این تیم از تحقق پیدا نکردن وعده‌های مسئولین نفت به شدت ناراحت است و آنها را به جدایی تهدید کرده است. به نظر می‌رسد که در زمان حضور عنایتی در نشست خبری پس از بازی، برخی از لیدرهای مسجدسلیمانی وارد رختکن شده و تنش‌هایی را به وجود آورده‌اند.مسئله‌ای که امیرحسین کریمی، بازیکن این تیم نیز در میکسدزون ورزشگاه آزادی به آن اشاره کرد.

حالا و پس از اینکه عنایتی از موضوع مطلع شده، به دلیل این اتفاق و همچنین عدم پرداخت مطالبات بازیکنان و خلف وعده‌های مالی، در آستانه استعفا قرار دارد و باید دید چه اتفاقی در ادامه رخ خواهد داد.. .


بازنشر از : آخرین خبر


چراغ خطی و تعمیرات چراع ال ای دی