1402\05\23 21:31:13


شعرخوانی گزارشگر معروف در وصف محمدرضا ساکت

ورزش 3/عباس بهروان گزارشگر قدیمی فوتبال یکی از سخنرانان امروز باشگاه سپاهان در تجلیل از خبرنگاران بود. گزارشگر و مجری قدیمی که بیشتر علاقمندان فوتبال در دهه شصت و هفتاد با او خاطره دارند هرچند شباهت صدا و نحوه گزارشش به عطاالله بهمنش گزارشگر معروف نیز یکی از دلایل شهرت بهروان بود.

عباس بهروان گزارشگر قدیمی فوتبال یکی از سخنرانان امروز باشگاه سپاهان در تجلیل از خبرنگاران بود.

گزارشگر و مجری قدیمی که بیشتر علاقمندان فوتبال در دهه شصت و هفتاد با او خاطره دارند هرچند شباهت صدا و نحوه گزارشش به عطاالله بهمنش گزارشگر معروف نیز یکی از دلایل شهرت بهروان بود. او همیشه شمرده  و آرام حرف می‌زد و بخشی از خاطرات جذاب و بعضا بانمک فوتبالی در دوران گزارش‌های او و هم‌نسلانش رقم خورده است.  بهروان که با وجود همکاری مستمر با صدا و سیما به دلیل آنچه خودش می‌گوید: "تعصب و عشق به شهر زادگاهش اصفهان" حاضر به زندگی در تهران نشد در سال 81 به دلیل یک حادثه ناگوار تصادف نزدیک به دو ماه در کما بود.

هرچند سرانجام و خوشبختانه توانست به زندگی برگردد اما عملا از گزارشگری فاصله گرفت. او امروز در مراسم تجلیل از خبرنگاران هم با همان شمردگی و آرامش از عشقش به اصفهان و البته شیفتگی و اعتقادش به اخلاقیات گفت. در بخشی از صحبت‌هایش نیز با یک بیت شعر به تمجید از محمدرضا ساکت مدیرعامل سپاهان پرداخت: "به تابان نمو ریشه‌هایش درخت بید باغی را بریدند/ عجیب آن بود از آنانی تبر خورد که زیر سایه‌اش می‌آرمیدند." او همچنین گفت: "امروز چه به جا از پرویز دهداری و محمود حریری صحبت شد و امروز اینجا می‌گویم روزی روزگاری تاریخ درمورد دوست پرتلاش و مایه مباهات این مرز و بوم آقای محمدرضا ساکت قضاوت خواهد کرد.  جا دارد تشکر کنم از حرکت جالب باشگاه فرهنگی ورزشی سپاهان، تاکید می‌کنم! باشگاه فرهنگی ورزشی سپاهان که برای تجلیل از خبرنگاران و اهالی رسانه که گاه با ناجوانمردی و بی انصافی با آنها رفتار می‌شود.

چه کسی و کدام نهادی می‌خواهد حمایت کننده از این عزیزان باشد؟. .


بازنشر از : آخرین خبر