1401\07\07 15:29:05


شیشه عمر یک مربی مطرح دست پرسپولیسی‌ها

خبر ورزشی/ مربی سرشناس لیگ برتری در صورتی که با تیمش در هفته بعد مقابل پرسپولیس نتیجه نگیرد ممکن است به درب خروج از باشگاه نزدیک شود. سپاهان با مورایس ۴ هفته است که نتایج خوبی نگرفته و از ۱۲ امتیاز ممکن تنها ۴ امتیاز کسب کرده است.

مربی سرشناس لیگ برتری در صورتی که با تیمش در هفته بعد مقابل پرسپولیس نتیجه نگیرد ممکن است به درب خروج از باشگاه نزدیک شود.سپاهان با مورایس ۴ هفته است که نتایج خوبی نگرفته و از ۱۲ امتیاز ممکن تنها ۴ امتیاز کسب کرده است.

این در حالی است که مسئولان سپاهان همه شرایط را برای موفقیت این مربی فراهم کرده‌اند اما نتایج اخیر این تیم اصلا قابل قبول نبوده و هواداران زردپوش نیز در آخرین بازی خانگی مقابل آلومینیوم حسابی از خجالت رضا فتاحی سرپرست و برخی از بازیکنان این تیم درآمده و به آنها لقب بی‌غیرت دادند.حالا از اصفهان خبر می‌رسد در صورت حتی نتیجه قابل قبول در بازی مقابل هوادار و برد این تیم جای مورایس در این تیم محکم نیست چون زردپوشان هفته بعد یک بازی حساس با پرسپولیس دارند که اگر در آن مسابقه نتیجه نگیرند مدیران باشگاه اصفهانی برای جدایی مربی سابق الاهلال با وی وارد مذاکره خواهند شد تا به نوعی به این تیم شوک مثبت وارد کنند.سپاهان در دو فصل اخیر با محرم نویدکیا به نتایج قابل قبولی نرسید و در نهایت مورایس جای این مربی را گرفت.. .


بازنشر از : آخرین خبر