ورزش 3/ ضربات پنالتی، بخش پایانی تمرین امروز بازیکنان تیم ملی در اتریش بود. یکی از تکراری‌ترین خبرهای دو سال اخیر پیرامون لژیونرهای فوتبال ایران، گرفتن ضربه پنالتی یا زدن آن

1401\06\30 23:43:40


طارمی و موقعیتی که منتظرش می‌مانیم

ورزش 3/ ضربات پنالتی، بخش پایانی تمرین امروز بازیکنان تیم ملی در اتریش بود. یکی از تکراری‌ترین خبرهای دو سال اخیر پیرامون لژیونرهای فوتبال ایران، گرفتن ضربه پنالتی یا زدن آن توسط مهدی طارمی است.

ضربات پنالتی، بخش پایانی تمرین امروز بازیکنان تیم ملی در اتریش بود.یکی از تکراری‌ترین خبرهای دو سال اخیر پیرامون لژیونرهای فوتبال ایران، گرفتن ضربه پنالتی یا زدن آن توسط مهدی طارمی است.ستاره ایرانی پورتو که در آخرین بازی تیمش پیش از حضور در اردوی تیم ملی هم در واپسین دقیقه مسابقه پنالتی حساس تیمش برابر استوریل را به گل تبدیل کرد، امروز یکی از بازیکنانی بود که در کنار سایر ملی‌پوشان به تمرین پنالتی پرداخت.طارمی که از زمان تبدیل‌شدنش به پنالتی‌زن اصلی پورتو ندرتا ضربه پنالتی‌ای را خراب کرده، احتمالا یکی از اولویت‌های سی‌کیو برای قرارگرفتن پشت توپ در ایده‌آل‌ترین فرصت احتمالی برای بازکردن دروازه حریفان خواهد بود.به خصوص که او خودش هم مهارت بالایی در کسب پنالتی دارد و از زمان ورود VAR به فوتبال، این توانایی ویژه‌اش بیشتر از قبل نمود کرده است.آخرین پنالتی ایران در جام جهانی را کریم انصاری‌فرد به گل تبدیل کرد.

باید دید اگر فرصتی از روی نقطه پنالتی برای باز کردن دروازه حریفان ایران در قطر پیش بیاید و هردو بازیکن در ترکیب باشند، طارمی این ضربه را می‌زند یا انصاری‌فرد؟. .


بازنشر از : آخرین خبر


استعلام قیمت کارتن لیمینتی