1402\05\23 21:31:21


عصبانیت بارسا بی‌دلیل نبود؛ 60 دقیقه وقت تلف شده!

ورزش 3/در بازی بارسلونا مقابل ختافه، جدای از عملکرد یکنواخت و کسل کننده هر دو تیم، توپ در حدود یک ساعت خارج از جریان بازی بود و سزار سوتو گرادو، داور این بازی در کنترل این وضعیت ناکام بود. داور این دیدار حدود 26 دقیقه وقت اضافه در نظر گرفت و این بازی در مجموع بازی تا دقیقه 116 ادامه پیدا کرد.

در بازی بارسلونا مقابل ختافه، جدای از عملکرد یکنواخت و کسل کننده هر دو تیم، توپ در حدود یک ساعت خارج از جریان بازی بود و سزار سوتو گرادو، داور این بازی در کنترل این وضعیت ناکام بود.داور این دیدار حدود 26 دقیقه وقت اضافه در نظر گرفت و این بازی در مجموع بازی تا دقیقه 116 ادامه پیدا کرد.اما از مجموع این 116 دقیقه، تنها 60 دقیقه و 41 ثانیه توپ و بازی در جریان بود.

نکته قابل توجه اینجاست که از 15 دقیقه‌ وقت اضافه‌ای که داور این دیدار برای نیمه دوم در نظر گرفته بود، تنها 5 دقیقه آن به طور مفید استفاده شد.بارسلونا مدافع عنوان قهرمانی لالیگا امسال است. اما این تیم شروع نا امید کننده‌ای در فصل جدید داشت و کار خود را با تساوی 0-0 خارج از خانه مقابل ختافه آغاز کرد. این بازی بیشتر از فوتبال، نبردهای خشن و تکل‌های محکم داشت.ختافه به این معروف است که می‌تواند حریفان خود را به شدت عصبانی کند.

با این حال رافینیا، وینگر برزیلی بارسلونا کنترل عصبانیت خودش را دربرابر استراتژی حریف از دست داد و کمی پیش از نیمه اول به دلیل ضربه غیر ورزشی با آرنج، از زمین مسابقه اخراج شد. بازار ژاوی هرناندز، سرمربی بارسلونا بعد از پایان بازی، با عصبانیت داوری این دیدار را مایه شرمساری دانست.حال بارسلونا هفته آینده باید بدون وینگر برزیلی خود، به مصاف کادیز برود و کسی نمی‌داند با این وضعیت پیش آمده در بازی هفته اول، چه اتفاقی در مورد مبارزه با اتلاف وقت خواهد افتاد. . .


بازنشر از : آخرین خبر