1401\11\01 21:10:16


علی علیپور در پرسپولیس؟!

طرفداری/ خلاف شایعات مطرح شده هنوز یحیی گل محمدی درخواست رسمی برای جذب علی علیپور نداشته است. یحیی گل محمدی هیچ درخواست رسمی برای جذب علی علیپور به باشگاه پرسپولیس ارائه نداده است.

طرفداری/ خلاف شایعات مطرح شده هنوز یحیی گل محمدی درخواست رسمی برای جذب علی علیپور نداشته است.یحیی گل محمدی هیچ درخواست رسمی برای جذب علی علیپور به باشگاه پرسپولیس ارائه نداده است.صبح امروز برخی رسانه ها از مذاکرات باشگاه پرسپولیس با علی علیپور و باشگاه ژیل ویسنته برای انتقال این بازیکن گلزن به پرسپولیس خبر داده بودند.خبری که در آن آمده بود با توجه به نوسانات بازار ارز، رضا درویش به گل محمدی قول داده که علیپور را جذب کند تا سرخ ها سراغ مهاجم خارجی نروند.

این شایعات درحالی در برخی رسانه ها و همین طور فضای مجازی منتشر شد که یحیی گل محمدی تا این لحظه درخواستی برای جذب علی علیپور به درویش و دیگر مدیران پرسپولیس ارائه نداده است.در این میان خود علیپور نیز در مصاحبه ای که روز چهارشنبه هفته قبل با ایران ورزشی داشت مدعی شد خانبان آنالیروز یحیی گل محمدی با او تماس گرفته و علیپور نیز به او گفته اگر تمایلی به این انتقال وجود دارد باید به شکل رسمی انجام شده و باشگاه پرسپولیس به شکل رسمی درخواست خود را برای انتقال قطعی یا قرضی او به باشگاه پرتغالی اش ارسال کند.اما واقعیت امر این است که هنوز گل محمدی درخواستی برای جذب علیپور به باشگاه نداده تا مدیران پرسپولیس مذاکرات و رایزنی های خود را برای جذب علیپور با باشگاه ژیل ویسنته پرتغال آغاز کنند.. .


بازنشر از : آخرین خبر