1402\05\23 21:31:11


فراموشی شکست برابر رونالدو با هت‌تریک مالکوم

ورزش 3/در ادامه دیدارهای هفته نخست رقابت‌های لیگ عربستان، تیم فوتبال الهلال در استادیوم الملز به مصاف ابهاء رفت که توانست با درخشش مالکوم و هت تریک این بازیکن برزیلی، حریف خود را با نتیجه سه بر یک شکست داده و فصل را با پیروزی آغاز کند. نخستین موقعیت جدی بازی را مالکوم خلق کرد.

در ادامه دیدارهای هفته نخست رقابت‌های لیگ عربستان، تیم فوتبال الهلال در استادیوم الملز به مصاف ابهاء رفت که توانست با درخشش مالکوم و هت تریک این بازیکن برزیلی، حریف خود را با نتیجه سه بر یک شکست داده و فصل را با پیروزی آغاز کند.نخستین موقعیت جدی بازی را مالکوم خلق کرد.

ستاره برزیلی پس از حرکت در عرض، با پای چپ و از پشت محوطه جریمه، دروازه ابهاء را تهدید کرد که سنگربان این تیم با یک دست، توپ را به سختی دفع کرد و روی ریباند نیز ضربه بازیکن الهلال به بیرون رفت.دقایقی بعد نیز روبن نوس از پشت محوطه جریمه اقدام به شوت زنی کرد که توپ او به شکل خطرناکی به بیرون رفت. الهلال در دقیقه 31 به گل رسید. پاس در عمق دیدنی عبدالله الحمدان به ناصر الدوسری رسید و این بازیکن نیز با یک پاس در عمق زمینی، مالکوم را در برابر دروازه خالی قرار داد که شوت این بازیکن به گل نخست بازی تبدیل شد.ابهاء خیلی زود و 2 دقیقه بعد به گل تساوی رسید.

روی اشتباه بازیکنان الهلال و توپ ربایی گژگوژ کریهوویاک، توپ در پشت محوطه جریمه به سعد بقیر رسید و این بازیکن با یک شوت ناگهانی از پشت محوطه جریمه، به زیبایی هر چه تمام‌تر دروازه عبدالله المعیوف را باز کرددر ادامه سالم الدوسری در محوطه جریمه با یک شوت محکم دروازه ابهاء را تهدید کرد که شلیک این بازیکن به تیرک دروازه برخورد کرد و در ادامه نیز سنگربان میهمان آن را در آغوش گرفت. تا نیمه اول با تساوی یک – یک به پایان برسد.الهلال در ابتدای نیمه دوم توانست از حریف خود پیش بیفتد. حرکت محمد البریک از سمت راست و پاس زمینی او در محوطه جریمه به مالکوم رسید که شوت او روی اشتباه عجیب دیویس اپاسی، گلر کامرونی ابهاء به گل دوم تبدیل شد. در ادامه معصب الجویر با یک ضربه دیدنی و فنی از گوشه محوطه جریمه دروازه میهمان را تهدید کرد که شوت او به محل تلاقی تیرهای افقی و عمودی برخورد کرد.مالکوم در دقیقه ۷۷ موفق شد هت تریک خود را تکمیل کند.

سعود عبدلحمید از سمت راست حرکت خود را آغاز کرد و توپ را به محمد کنو سپرد. او نیز پس از یک رفت و برگشت، مالکوم را در سمت چپ صاحب توپ کرد که مهاجم برزیلی الهلال پس از یک کنترل، با پای چپ ضربه‌اش را روانه دروازه کرد و موفق شد گل سوم خود و تیمش را به ثمر برساند.در نهایت نیز این بازی با نتیجه سه بر یک به سود الهلال به پایان رسید و این تیم توانست با این پیروزی، شکست برابر النصر در فینال جام ملک سلمان را به فراموشی بسپارد.  بازار. .


بازنشر از : آخرین خبر