1401\11\01 21:10:08


قوت گرفتن احتمال جدایی اشکرینیار از اینتر

طرفداری/ جورجو اسکالوینی، مدافع آتالانتا و رودریگو بکائو، مدافع اودینزه به ترتیب گزینه های اول و دوم اینتر در صورت جدایی میلان اشکرینیار به شمار می روند.  به گزارش گاتزتا دلو اسپورت، میلان اشکرینیار به جدایی از اینتر نزدیک شده و این باشگاه ایتالیایی

طرفداری/ جورجو اسکالوینی، مدافع آتالانتا و رودریگو بکائو، مدافع اودینزه به ترتیب گزینه های اول و دوم اینتر در صورت جدایی میلان اشکرینیار به شمار می روند. به گزارش گاتزتا دلو اسپورت، میلان اشکرینیار به جدایی از اینتر نزدیک شده و این باشگاه ایتالیایی به جورجو اسکالوینی به عنوان گزینه اصلی خود برای پر کردن جای خالی مدافع اسلواک می اندیشد.

اینتر تماس های اولیه با نمایندگان اسکالوینی را برقرار کرده و این مدافع 19 ساله تمایل خود برای پوشیدن لباس این تیم را نشان داده است. آتالانتا حداقل 40 میلیون یورو برای فروش او می خواهد و اینتر می تواند با واگذار کردن جیووانی فابیان، هافبک 20 ساله خود (به صورت قرضی در رجینا و مورد توجه آتالانتا) به تیم برگامویی، قیمت درخواستی را کاهش دهد. رودریگو بکائو از اودینزه نیز گزینه ارزان قیمت نراتزوری برای جایگزینی اشکرینیار به حساب می آید. این مدافع برزیلی و 27 ساله تنها تا تابستان 2024 با فریولانی قرارداد دارد و با قیمتی نزدیک به 10 میلیون یورو در دسترس خواهد بود..

.


بازنشر از : آخرین خبر