1402\10\11 01:06:15


مارسی ستاره یونایتد را نخواست او را به ما نچسبانید!

ورزش 3/مارسی از اخبار نزدیک شدن آنتونی مارسیال، مهاجم منچستر یونایتد، به این باشگاه ناامید و خشمگین شده است. منچستر یونایتد در ادامه روند ضعیفش در ۲۰۲۳، در آخرین بازی سال با نتیجه ۲-۱ مغلوب ناتینگهام فارست شد و سال را باختی تلخ به پایان رساند.

مارسی از اخبار نزدیک شدن آنتونی مارسیال، مهاجم منچستر یونایتد، به این باشگاه ناامید و خشمگین شده است.منچستر یونایتد در ادامه روند ضعیفش در ۲۰۲۳، در آخرین بازی سال با نتیجه ۲-۱ مغلوب ناتینگهام فارست شد و سال را باختی تلخ به پایان رساند.حالا ژانویه شروع شده است و آنها در فصل نقل و انتقالات چند هدف دارند.

مهم‌تر از خرید و رفع نواقص ترکیب، شیاطین سرخ باید تهدیدهای قانون فرپلی مالی را رفع کنند. برای این کار آنها نیاز به فروش چند بازیکن دارند.یکی از آن بازیکنان آنتونی مارسیال است. مهاجم فرانسوی در فصل‌های اخیر نتوانسته در خط حمله منچستر یونایتد تأثیرگذار باشد، اما به دلیل نبود مشتری و پیشنهاد مناسب در تیم ماندگار شده است.یونایتدها در ژانویه نیز تمام تلاش‌شان را برای فروش او انجام خواهند داد.

یکی از باشگاه‌هایی که انتظار می‌رفت برای به خدمت گرفتن مارسیال در این پنجره اقدام کند، مارسی بود. با وجود اخباری در مورد علاقه این باشگاه به جذب ستاره یونایتد، با این حال نشریات فرانسوی خبر داده‌اند که مارسی از اخبار مربوط به مارسیال ناامید و از اینکه رسانه‌ها سعی دارند او را به باشگاه نزدیک کنند خشمگین است.. .


بازنشر از : آخرین خبر