1401\11\01 21:10:24


مربی لیگ یکی مدرس فوتبال می‌شود

ورزش 3/ یکی از مربیان لیگ یک در دوره تربیت مدرس فوتبال شرکت کرد و این بدین معنی است که دوست دارد به جمع مدرسین کلاس مربی‌گری فوتبال اضافه شود. دوره تربیت مدرس فوتبال با حضور مربیان مختلف از سراسر کشور از 27 دی ماه در هتل آکادمی ملی فوتبال به مدرسی نا

یکی از مربیان لیگ یک در دوره تربیت مدرس فوتبال شرکت کرد و این بدین معنی است که دوست دارد به جمع مدرسین کلاس مربی‌گری فوتبال اضافه شود.دوره تربیت مدرس فوتبال با حضور مربیان مختلف از سراسر کشور از 27 دی ماه در هتل آکادمی ملی فوتبال به مدرسی نادر عربی و (حیدر شریفی، مریم ازمون) دستیاران عربی در این دوره برگزار شد و امروز به پایان رسید.یکی از مربیان شرکت‌کننده در این کلاس داوود مهابادی بود.

مربی‌ای که پیش‌تر او را در تیم‌های مختلف دسته اولی از جمله فجر سپاسی دیده بودیم و حتی صعود به همراه گهر دورود به لیگ برتر در کارنامه این مربی دیده می‌شود. داوود مهابادی با حضور در این کلاس در آینده‌ای نزدیک به جمع مدرسین کلاس مربی‌گری فوتبال اضافه می‌شود.با برگزاری این دوره در آینده ای نزدیک شاهد جوان‌سازی مدرسین کلاس مربی‌گری فوتبال هم در بخش آقایان و هم در بخش خانم‌ها خواهیم بود.. .


بازنشر از : آخرین خبر