1401\06\16 19:32:10


مشکل عجیب شهر خودرو در آستانه هفته سوم لیگ

تسنیم/ تیم فوتبال شهر خودرو در آستانه دیدار با آرمان گهر سیرجان شرایط عجیبی را پشت سر می‌گذارد. تیم شهر خودروی خراسان که ظرف هفته‌های گذشته به مجموعه امید وحدت خراسان واگذار شده، در هفته نخست لیگ دسته اول فوتبال مقابل چوکای تالش به دلیل عدم ثبت

تیم فوتبال شهر خودرو در آستانه دیدار با آرمان گهر سیرجان شرایط عجیبی را پشت سر می‌گذارد.تیم شهر خودروی خراسان که ظرف هفته‌های گذشته به مجموعه امید وحدت خراسان واگذار شده، در هفته نخست لیگ دسته اول فوتبال مقابل چوکای تالش به دلیل عدم ثبت قرارداد بازیکنانش به میدان نرفت و در هفته دوم نیز با نتیجه 5 بر صفر، مغلوب خلیج فارس ماهشهر شد.نماینده استان خراسان رضوی امروز (چهارشنبه) باید در هفته سوم لیگ یک به مصاف آرمان گهر سیرجان برود.

با این حال بازیکنان و مربیان تیم شهر خودرو به دلیل پرداخت نشدن هزینه اسکان، اکنون در هتل تیم مستقر هستند و نمی‌توانند از آن خارج شوند!محسن بنگر سرمربی شهر خودرو در گفت‌وگو با تسنیم، ضمن تأیید این موضوع اظهار داشت: متأسفانه هنوز مجوز نقل‌وانتقالات صادر نشده و مشخص نیست که در دیدار با آرمان گهر بازی کنیم یا خیر. اکنون به دلیل بدهی به هتل نمی‌توانیم از آن خارج شویم و اگر بازی کنیم، باید به بازیکنان رده‌های امید و جوانان بازی بدهیم.ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید خبرهای بیشتر درباره ی شهرخودروآرمان گهر ۵ نفر در مورد این مطلب نظر داده اند شما چه فکر می کنید ؟ برای ارسال نظر لطفا از طریق اپلیکیشن آخرین خبر اقدام فرمایید تبلیغات خبرهای پیشنهادی. .


بازنشر از : آخرین خبر