1402\09\30 22:13:11


مصوبات کمیته اجرایی ای‌اف‌سی کارگروه اصلاحات

ورزش 3/کمیته اجرایی ای‌اف‌سی امروز در شهر جده عربستان تشکیل ‏جلسه داد. در این جلسه که در حضور جانی اینفانتینو رئیس فیفا برگزار شد علاوه بر ‏تصویب موارد صورت‌جلسه، کمیته اجرایی از عربستان به دلیل برگزاری جام باشگاه‌های ‏جهان تشکر کرد.

کمیته اجرایی ای‌اف‌سی امروز در شهر جده عربستان تشکیل ‏جلسه داد.

در این جلسه که در حضور جانی اینفانتینو رئیس فیفا برگزار شد علاوه بر ‏تصویب موارد صورت‌جلسه، کمیته اجرایی از عربستان به دلیل برگزاری جام باشگاه‌های ‏جهان تشکر کرد. یکی از مصوبه‌های این جلسه کمیته اجرایی ایجاد کارگروه اصلاحات ‏بود. ‏جلسه کمیته اجرایی ای‌اف‌سی در آستانه فینال جام باشگاه‌های جهان برگزار شد که فردا ‏شب بین منچسترسیتی و فلومیننزه انجام می‌شود.

رئیس ای‌اف‌سی، شیخ سلمان بن ‏ابراهیم آل خلیفه از فدراسیون فوتبال عربستان به دلیل میزبانی از کمیته اجرایی و ‏همچنین میزبانی از جام باشگاه‌های جهان تشکر کرد. ‏رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا گفت:" اولین بار است که کمیته اجرایی در عربستان ‏سعودی تشکیل جلسه می‌دهد و به این وسیله از مهمان‌نوازی شما تشکر می‌کنم. ‏همچنین باید از فیفا و مقامات برگزاری مسابقات تشکر کنیم که یک جام باشگاه‌های ‏جهان به یاد ماندنی برگزار کردند".‏آل خلیفه در ادامه به مصوبه اصلی این جلسه یعنی شکل‌گیری کارگروه اصلاحات گفت:" ‏هدف ای‌اف‌سی رسیدن به بالاترین سطح اخلاق در رقابتها و مدرنیزه شدن ساختار ‏راهبری فوتبال آسیا بوده است.

اصلاحات در ای‌اف‌سی از سال 2016 آغاز شده و کارگروه ‏اصلاحات تلاش می‌کند سطح راهبری فوتبال آسیا را تا حدی بالا ببرد که فوتبال آسیا به ‏یکی از کنفدراسیون‌های برتر دنیا تبدیل شود. ما مفتخریم که با اجرای مجموعه‌ای از ‏اصلاحات که توسط فیفا توصیه شده است وظایف خود در قبال فوتبال قاره را به بهترین ‏شکل انجام بدهیم".‏. .


بازنشر از : آخرین خبر