1401\11\01 21:10:13


من بدشانسم و علیرضا حقیقی خوش‌شانس است

ورزش 3/ کاپیتان مس رفسنجان می‌گوید یک‌سری اشتباهات داوری فقط برای تیم آن‌ها رخ می‌دهد. محسن آذرباد کاپیتان مس رفسنجان در خصوص تساوی خانگی تیمش مقابل نساجی به خبرنگار ما گفت: ما در این بازی مستحق برد بودیم اما متاسفانه به خاطر اشتباه دا

کاپیتان مس رفسنجان می‌گوید یک‌سری اشتباهات داوری فقط برای تیم آن‌ها رخ می‌دهد.محسن آذرباد کاپیتان مس رفسنجان در خصوص تساوی خانگی تیمش مقابل نساجی به خبرنگار ما گفت: ما در این بازی مستحق برد بودیم اما متاسفانه به خاطر اشتباه داور نتوانستیم سه امتیاز را کسب کنیم، دقیقا همان اتفاقات دیدار رفت ما با نساجی در بازی برگشت نیز تکرار شد، قطعا این اشتباهات سهوی است و نمی‌خواهیم کسی را متهم کنیم، اما نمی‌دانم چرا این اتفاقات فقط برای مس رفسنجان رخ می‌دهد، امیدوارم در ادامه فصل، شاهد این اشتباهات نباشیم.او در ادامه گفت: در این بازی بسیار آماده بودم و عملکرد خوبی هم داشتم، در دو صحنه، دو شوت خوب زدم که با بدشانسی من یا خوش‌شانسی علیرضا حقیقی، تبدیل به گل نشد.او در خصوص محرومیت عجیب دو بازیکن مس رفسنجان گفت: یک روز قبل از بازی، فکر می‌کنم ساعت ۱۶ بود که کمیته انضباطی میثم تیموری و مهرداد رضایی را دو جلسه از همراهی تیم محروم کرد.

تمام اعضای تیم از صدور این رای متعجب شدند، به هر حال میثم و مهرداد را در این بازی نداشتیم و طبیعتا در تیم تاثیر منفی گذاشت، چرا که هر دوی آنها بازیکنان خوبی هستند.هافبک باتجربه مس رفسنجان درباره حضور تماشاگران در این بازی گفت: خدا را شکر بعد از مدت‌ها تماشاگران در ورزشگاه حضور داشتند، اتفاق خوبی بود. چرا که تماشاگران روح فوتبال هستند و امیدوارم در تمام بازی‌ها شاهد حضور آنها باشیم.این بازیکن در رابطه با دربی کرمان و رویایی با گل‌گهر گفت: گل‌گهر تیم بسیار خوب و قدرتمندی است و سرمربی بسیار بزرگی را روی نیمکت خود دارد. اوضاع این تیم در جدول مشخص می‌کند که نتایج خوبی هم کسب کرده اما امیدواریم که این بازی را با پیروزی به پایان برسانیم.آذرباد در مورد اعتراض محمد ربیعی به قضاوت داوران در نشست خبری بعد از بازی با نساجی گفت: اشتباهات داوری امتیازات زیادی را از ما گرفت، اگر این سوت‌های اشتباه به ضرر ما به صدا در نمی‌آمد، الان مس می‌توانست، یکی از دو تیم صدرنشین باشد.

این چهارمین فصل حضور من و آقای ربیعی در مس رفسنجان است، ما این تیم را از لیگ یک به اینجا رساندیم، روز به روز تیم پیشرفت کرده است، همه مس رفسنجان را در حد تیم مدعی می‌بینند و این اتفاق بسیار خوبی است. به نظرم تیمی که فوتبال خوبی بازی می‌کند، با برنامه کار می‌کند و به تمام تعهداتش‌ عمل می‌کند، لایق احترام بیشتری است و باید در چینش داوری بازی‌هایش دقت بیشتری شود و قضاوت را به داورانی بسپارند که مثل تیم ما شخصیت بزرگی داشته باشد.. .


بازنشر از : آخرین خبر