ایرنا/ جواد نکونام گزینه دوم خارجی مدنظرش را به باشگاه استقلال اعلام نکرده است و اخبار مطرح شده که در این خصوص منتشر شده به دور از واقعیت است. گوستاوو بلانکو مهاجم آرژانتینی به صو

1402\06\16 19:45:40


نکونام به باشگاه گزینه نداده است

ایرنا/ جواد نکونام گزینه دوم خارجی مدنظرش را به باشگاه استقلال اعلام نکرده است و اخبار مطرح شده که در این خصوص منتشر شده به دور از واقعیت است. گوستاوو بلانکو مهاجم آرژانتینی به صورت رسمی به استقلال پیوسته و قرار است به زودی وارد ایران شود.

جواد نکونام گزینه دوم خارجی مدنظرش را به باشگاه استقلال اعلام نکرده است و اخبار مطرح شده که در این خصوص منتشر شده به دور از واقعیت است.گوستاوو بلانکو مهاجم آرژانتینی به صورت رسمی به استقلال پیوسته و قرار است به زودی وارد ایران شود.

قرار بود عمر وردا بازیکن خارجی دوم استقلال باشد اما همانطور که پیش از این نوشته بودیم خصوصیات اخلاقی و حاشیه‌های این بازیکن باعث شد حضور وی در استقلال منتفی شود.استقلالی‌ها برای تقویت تیم خود به دنبال جذب دومین بازیکن خارجی هستند. قرار است جواد نکونام بازیکن مورد نظر خود را به باشگاه معرفی کند تا نسبت به جذب وی اقدام شود. تا این لحظه بازیکنی از سوی سرمربی استقلال به باشگاه معرفی نشده است و اخبار و گزینه‌های مطرح شده به دور از واقعیت است.با توجه به اینکه زمان زیادی تا شروع مجدد مسابقات لیگ برتر باقی مانده است نکونام به دنبال این است بازیکن با کیفیت و درجه اولی انتخاب کند که بتواند به استقلال کمک کند.گفتنی است نکونام تاکنون نظر خود را در خصوص جلال الدین ماشاریپوف هم اعلام نکرده است..

.


بازنشر از : آخرین خبر


نمایندگی بوتان تهران