1401\06\01 01:51:08


نگرانی‌ گل‌محمدی بی‌دلیل نبود!

تسنیم/ مهاجم پیشین پرسپولیس معتقد است که مهاجم خارجی جدید سرخپوشان به تنهایی نمی‌تواند مشکل گلزنی را حل کند و سایر بازیکنان هم باید برای حل این مشکل کمک کنند. ناصر محمدخانی در خصوص تساوی پرسپولیس مقابل فولاد خوزستان اظهار داشت: بازی با فولاد خسته&zwn

مهاجم پیشین پرسپولیس معتقد است که مهاجم خارجی جدید سرخپوشان به تنهایی نمی‌تواند مشکل گلزنی را حل کند و سایر بازیکنان هم باید برای حل این مشکل کمک کنند.ناصر محمدخانی در خصوص تساوی پرسپولیس مقابل فولاد خوزستان اظهار داشت: بازی با فولاد خسته‌کننده و خواب‌آور بود و هر دو تیم برای نباختن آمده بودند.

برای من جای سؤال است چرا که پرسپولیس با مهره‌هایی که در اختیار دارد باید در ورزشگاه آزادی به هر تیمی گل بزند و با پیروزی زمین را ترک کند.وی ادامه داد: افسوس خوردم بابت اینکه 40-50 هزار نفر بعد از مدت‌ها به ورزشگاه آمده بودند تا بازی تیم‌شان را ببینند، اما ناامید و معترض به خانه برگشتند. درست است که فولاد تیم پرمهره‌ای است، اما ما درباره بازی پرسپولیس نظر می‌دهیم. این تیم به هیچ وجه نمایش خوبی مقابل شاگردان نکونام از خود نشان ندادند.مهاجم پیشین پرسپولیس در خصوص این موضوع که تیم‌های مقابل سرخپوشان رو به بازی تدافعی می‌آورند تا دروازه‌شان را بسته نگه دارند، گفت: بله، همه تیم‌ها یاد گرفته‌اند که مقابل پرسپولیس با چه شیوه‌ای بازی کنند و با دفاع فشرده فضا را برای بازیکنان پرسپولیس می‌بندند.

در این شرایط بازیکنان خلاق پرسپولیس مثل سروش رفیعی، سعید صادقی و مهدی ترابی نقش مهمی دارند و باید گره بازی را باز کنند ولی در دو بازی گذشته انتظارات برآورد نشده است. قطعاً در بازی با آلومینیوم باید پرسپولیس بهتری را در زمین ببینیم، چون در یکی، دو سال گذشته مقابل این تیم مشکل داشتیم و نباید این بازی را هم از دست بدهیم.محمدخانی افزود: پرسپولیس باید بیشتر موقعیت گل خلق کند و بازی روبه‌جلو داشته باشد. سرخپوشان نباید در ورزشگاه آزادی محتاط بازی کنند.

در دو بازی گذشته گل‌محمدی هم غایب بوده و عدم حضور سرمربی تیم در کنار زمین تاثیر منفی می‌گذارد. حضور گل‌محمدی اعتماد‌به نفس بازیکنان را افزایش می‌دهد و باعث می‌شود بازیکنان با روحیه بالاتری مقابل حریفان بازی کنند.وی در پاسخ به این سؤال که حضور لوکادیا چقدر می‌تواند مشکل گلزنی پرسپولیس را برطرف کند، گفت: اطلاعی از شرایط بدنی لوکادیا ندارم، این بازیکن به تازگی به تمرینات اضافه شده و باید ابتدا شرایط او را به لحاظ بدنی بسنجیم و در ادامه کادرفنی سعی کند او را با سایر بازیکنان هماهنگ کند. قطعاً در هفته‌های آینده لوکادیا می‌تواند به پرسپولیس کمک کند.

این مهاجم به تنهایی نمی‌تواند بار گلزنی تیم را به دوش بکشد و بازیکنان دیگر هم باید برای حل مشکل گلزنی پرسپولیس تلاش کنند. الان می‌فهمیم که نگرانی‌های گل‌محمدی برای جذب مهاجم خارجی بی‌دلیل نبود.. .


بازنشر از : آخرین خبر