1402\09\30 15:22:34


هماهنگی خوبی بین بازیکنان استقلال ایجاد شده است

ایسنا/پیشکسوت استقلال گفت: موفقیت استقلال حاصل کار گروهی و هماهنگی است که بین بازیکنان و کادر فنی ایجاد شده و نکونام تفکرات خود را از نظر فنی و اخلاقی به خوبی در تیم پیاده می‌کند. صمد مرفاوی با اشاره به بازی خوب استقلال برابر نساجی مازندران اظهار کرد: استقلال یکی از بهترین بازی‌های خود را برابر نساجی مازنداران انجام داد و در حال حاضر هماهنگی لازم بین بازیکنان و کادر فنی ایجاد شده که اگر این روند حفظ شود استقلال در ادامه لیگ موفق عمل خواهد کرد.

پیشکسوت استقلال گفت: موفقیت استقلال حاصل کار گروهی و هماهنگی است که بین بازیکنان و کادر فنی ایجاد شده و نکونام تفکرات خود را از نظر فنی و اخلاقی به خوبی در تیم پیاده می‌کند.صمد مرفاوی با اشاره به بازی خوب استقلال برابر نساجی مازندران اظهار کرد: استقلال یکی از بهترین بازی‌های خود را برابر نساجی مازنداران انجام داد و در حال حاضر هماهنگی لازم بین بازیکنان و کادر فنی ایجاد شده که اگر این روند حفظ شود استقلال در ادامه لیگ موفق عمل خواهد کرد.وی افزود: اگر کادر فنی استقلال در نیمه فصل دوم با توجه به بازیکنانی که نیاز دارد بعضی از پست‌های خود را تقویت کند شرایط بهتری در ادامه بازی‌ها پیدا خواهد کرد.مرفاوی درباره حریفان اصلی استقلال برای قرار گرفتن در جایگاه قهرمانی اظهار کرد: تمام تیم‌ها حریفان سختی برای استقلال محسوب می‌شوند اما پرسپولیس و سپاهان حریفان اصلی استقلال برای قهرمانی در لیگ هستند.وی با اشاره به شرایط روحی و روانی خوب بازیکنان استقلال تصریح کرد: یکی از عوامل موفقیت استقلال دوری از حاشیه و هماهنگی بین بازیکنان است.

اکنون شرایط این تیم به گونه‌ای است که تمام بازیکنان در یک سطح قرار دارند و از شرایط روحی و روانی خوبی برخوردارند. موفقیت استقلال برابر نساجی مازندران حاصل کار گروهی و انگیزه بالای بازیکنان بود که سبب شد موقعیت‌های کسب شده را به گل تبدیل کنند.این پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد: اکنون تیم استقلال به شرایط ایده‌آلی رسیده و باید در نیمه فصل دوم تقویت شود تا این موفقیت‌ها تداوم پیدا کند. بازار وی در پایان افزود: نکونام با تفکرات خوبی که از نظر بعد فنی و اخلاقی در این تیم پیاده کرده، تیم به نظم خوبی دست پیدا کرده و با انجام یک کار مشترک و گروهی تا به امروز توانسته به نتایج قابل قبولی در لیگ دست پیدا کند.. .


بازنشر از : آخرین خبر