ورزش 3/ پایان بازی فولاد - سپاهان با یک اتفاق جالب روی سکوها و داخل زمین همراه بود. دیدار تیمهای فولاد و سپاهان در حالی با برتری یک بر صفر شاگردان مورایس به پایان رسید که هواداران

1401\11\19 07:47:29


هواداران فولاد به تیم سپاهان: بفرما شکلات!

ورزش 3/ پایان بازی فولاد - سپاهان با یک اتفاق جالب روی سکوها و داخل زمین همراه بود. دیدار تیمهای فولاد و سپاهان در حالی با برتری یک بر صفر شاگردان مورایس به پایان رسید که هواداران اهوازی روی سکوها حضور داشتند و تیمشان را تشویق می‌کردند.

پایان بازی فولاد - سپاهان با یک اتفاق جالب روی سکوها و داخل زمین همراه بود.دیدار تیمهای فولاد و سپاهان در حالی با برتری یک بر صفر شاگردان مورایس به پایان رسید که هواداران اهوازی روی سکوها حضور داشتند و تیمشان را تشویق می‌کردند.در پایان بازی اما اتفاق جالبی رخ داد.

هواداران فولاد، بازیکنان سپاهان را مورد تشویق قرار دادند و طلایی پوشان نیز به استقبال سکوها رفتند و از آنها تشکر کردند.در لحظاتی که بازیکنان سپاهان برای هواداران فولاد دست می‌زدند، گروهی از تماشاگران، شکلات و شیرینی به سمت بازیکنان پرتاب کردند تا واکنش جالبی به این اتفاق داشته باشند. البته این شکلات‌ها روی زمین و در اطراف عکاسان باقی ماند و مورد استفاده آنها قرار گرفت.در نهایت نیز بدون درگیری و کمترین حاشیه، این بازی با تماشاگر به پایان رسید و البته فولادی‌ها با ناراحتی ورزشگاه را ترک کردند.. .


بازنشر از : آخرین خبر


تعمیر پکیج دیواری