1402\05\23 21:31:19


واکنش تند مدیرعامل سپاهان به بودجه پانصد میلیاردی!

ورزش 3/محمدرضا ساکت منتقد جدی و همیشگی عملکرد رسانه‌هاست و اعتقاد دارد که سپاهان در فضای رسانه کنونی مورد ظلم و هجمه واقع می‌شود. او در صحبت‌های امروز گفت: تلاشمان این است که چهره زیبایی از ورزش استان و نظام باشگاهداری استان معرفی کنیم، هرچند که ما همیشه از موضوع آپارتاید رسانه‌ای رنج می‌‌بریم ولی این رنج ما را مقاوم‌تر می‌‍کند و تلاشمان را بیشتر می‌کند.

محمدرضا ساکت منتقد جدی و همیشگی عملکرد رسانه‌هاست و اعتقاد دارد که سپاهان در فضای رسانه کنونی مورد ظلم و هجمه واقع می‌شود.او در صحبت‌های امروز گفت: تلاشمان این است که چهره زیبایی از ورزش استان و نظام باشگاهداری استان معرفی کنیم، هرچند که ما همیشه از موضوع آپارتاید رسانه‌ای رنج می‌‌بریم ولی این رنج ما را مقاوم‌تر می‌‍کند و تلاشمان را بیشتر می‌کند.

تیترهای غلط، مطالب منحرف‌شده، اخبار جهت‌دار، بزرگ و کوچک نمایی و موارد مختلف از جمله کمپین‌های مافیایی تخریب...وی با اشاره به خبری پیرامون بودجه 510 میلیاردی فصل گذشته سپاهان عنوان کرد: همین امروز یک تحریف بزرگ در یک رسانه مدعی که من با مدیر مجموعه هم تماس گرفتم و خواستم صحبت کنم که پاسخگو نبودند. امیدوارم تیراندازی آنها به سمت دشمنان باشد. نه اینکه مجموعه آنها یک تحریف بزرگ تاریخی را انجام دهد.

بودجه یک سال 27 رشته ورزشی بالغ از 90 تیم ورزشی را به عنوان فوتبال ذکر کردند و بودجه امسال فوتبال را با تعجب ذکر می‌کند. غیر از تحریف و رفتار رنگی است؟ در حالی که رسانه ارزشی است.ساکت ادامه داد: ما از این موارد زیاد داریم و آنها را تحمل کردیم. شما سوار این موضوع و وارد هستید و همه چیز را می‌دانید.

خیلی موارد شما به میدان می‌آیید و دفاع می‌کنید. این زیرساخت در نقش جهان که به عنوان قطب گردشگری فوتبالی است، چرا به محلی برای بازدید تبدیل شده و این‌ها نماد کوچکی برای توسعه یافتگی شهر اصفهان است.مدیرعامل سپاهان در ادامه انتقاد خود توضیح داد: فلان برنامه تلویزیونی شاید نزدیک به یک ساعت اینجا فیلمبرداری کرده اما آیتم آنها یک دقیقه و 45 ثانیه بوده است. به هر حال این‌ها حرف‌های خودمانی است و خبری و مصاحبه نیست.

اما خواستم بگویم ما هم در یک فضای این‌شکلی تلاش می‌کنیم.. .


بازنشر از : آخرین خبر