خبر ورزشی/ در پایان بازی استقلال – نفت مسجد سلیمان که با نتیجه ۳ بر یک به سود به آبی پوشان پایان رسید، شاهد یک درگیری کوچک بین آرش رضاوند و مهدی قایدی بودیم. زمانی که داور ب

1401\11\19 07:48:24


واکنش جالب ساپینتو به درگیری میان رضاوند و قایدی

خبر ورزشی/ در پایان بازی استقلال – نفت مسجد سلیمان که با نتیجه ۳ بر یک به سود به آبی پوشان پایان رسید، شاهد یک درگیری کوچک بین آرش رضاوند و مهدی قایدی بودیم. زمانی که داور به سود استقلال پنالتی اعلام کرد، مهدی قایدی پشت ضربه ایستاد.

در پایان بازی استقلال – نفت مسجد سلیمان که با نتیجه ۳ بر یک به سود به آبی پوشان پایان رسید، شاهد یک درگیری کوچک بین آرش رضاوند و مهدی قایدی بودیم.زمانی که داور به سود استقلال پنالتی اعلام کرد، مهدی قایدی پشت ضربه ایستاد.

او چون خود پنالتی گرفته بود با توجه به عدم حضور یامگا پشت توپ رفت تا هت تریک کند اما برخی از دوستان از جمله آرش رضاوند و روزبه چشمی دوست داشتند، سجاد شهباززاده پشت ضربه بایستد تا پایش به گل باز شود و از زیر فشار خارج شود.در پایان بازی آرش رضاوند جر و بحث کوچکی بین آرش رضاوند و مهدی قایدی به وجود آمد. جالب اینکه ریکاردو ساپینتو در پایان بازی و در رختکن به همه بازیکنان بابت ارایه نمایش خوب و پیروزی شیرین تبریک گفت و از آرش رضاوند و مهدی قایدی هم خواست شاد باشند و به بردی خوبی که به دست آورده اند، فکر کنند.گفته می‌شود ریکاردو ساپینتو از جمله مربیانی است که خیلی به درگیری بین بازیکنان ورود نمی‌کند چون بر این عقیده است این جر و بحث ها بین بازیکنان در زمین طبیعی است، به این خاطر که در زمین تحت فشار هستند اما زمانی که به رختکن می‌روند و بعد از استراحت رفتار آنها با هم تغییر می‌کند.. .


بازنشر از : آخرین خبر


قفسه فلزی - قفسه انبار