1401\11\01 21:10:20


واکنش خمس به توقف تراکتور

تسنیم/ سرمربی تیم فوتبال تراکتور گفت: پس از گل دوم تیم گل‌گهر، به خوبی به بازی برگشتیم و حتی می‌توانستیم گل سوم را هم به ثمر برسانیم. پاکو خمس در نشست خبری پس از تساوی خانگی تیمش مقابل گل‌گهر سیرجان اظهار داشت: ما امروز جلوی یک تیم خوب، فوت

سرمربی تیم فوتبال تراکتور گفت: پس از گل دوم تیم گل‌گهر، به خوبی به بازی برگشتیم و حتی می‌توانستیم گل سوم را هم به ثمر برسانیم.پاکو خمس در نشست خبری پس از تساوی خانگی تیمش مقابل گل‌گهر سیرجان اظهار داشت: ما امروز جلوی یک تیم خوب، فوتبال قابل قبولی بازی کردیم و به نظرم امتیازی از دست ندادیم، چرا که گل‌گهر در بالای جدول قرار دارد.وی افزود: قدرت تیم‌ها به کیفیت بازیکنان و کادر فنی‌اش وابسته است.

ما امروز بازی خوبی انجام دادیم و با اینکه از حریف عقب بودیم، به بازی برگشتیم و حتی می‌توانستیم گل برتری را هم به ثمر برسانیم.خمس در پاسخ به پرسش خبرنگاری در مورد مشکلات تیمش در جناح چپ و عدم استفاده از تمامی تعویض‌ها، تصریح کرد: بابت تعویض‌ها من تصمیم می‌گیرم و درباره رزاق‌پور هم، از نوع فوتبال این بازیکن رضایت دارم.وی در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه «چرا بازیکنان تراکتور اخطارهای بی‌مورد دریافت می‌کنند؟»، گفت: ما سعی کرده‌ایم دریافت اخطارهای بی‌مورد را کم کنیم و پس از این نیز تصمیم جدی در این زمینه خواهیم گرفت. البته بازیکنان حریف هم به همان شدت بازیکنان ما اعتراض می‌کردند، ولی داور برخورد یکسانی نداشت.سرمربی تراکتور در پاسخ به این پرسش که چرا بازیکنان تراکتور به راحتی داخل محوطه جریمه مرتکب خطای پنالتی می‌شوند، بیان کرد: این اتفاق در صورتی مرا نگران می‌کند که خطاهای رخ داده واقعاً پنالتی باشند، ولی بسیاری از صحنه‌ها پنالتی نیستند.وی درباره وضعیت خط دفاعی تیمش خاطر نشان کرد: ما تلاش می‌کنیم آمار دفاعی تیم را بهبود بدهیم. البته با توجه به نوع بازی تیم که پرس از جلوست، امکان دریافت گل وجود دارد، ولی باید تلاش کنیم تا تعداد گل‌هایی که به ثمر می‌رسانیم، بیشتر از گل‌هایی باشد که دریافت می‌کنیم.خمس راجع به نقل‌وانتقالات تراکتور گفت: لیستی از بازیکنان مورد نیاز را به باشگاه داده‌ام، یک هفته فرصت باقیمانده و باید کمی عجله کنیم.

به باشگاه اعلام کرده‌ام که بازیکنان جدید باید شرایط تیم را بهبود ببخشند. ما می‌خواهیم بازیکنی جذب کنیم تا کیفیت تیم ارتقا پیدا کند، چرا که بازیکن معمولی نمی‌خواهیم. همچنین بازیکنان خارجی که به باشگاه معرفی کرده‌ام هم هنوز جذب نشده‌اند..

.


بازنشر از : آخرین خبر