1401\08\30 14:08:11


واکنش کیهان به پناهنده شدن رئیس فدراسیون بوکس/ در تعیین مدیران وسواس به خرج دهیم

روزنامه کیهان در واکنش به پناهنده شدن رئیس فدراسیون بوکس ایران، ریاست فدراسیون‌ها را پست‌های حساس خواند و مدعی شد در تعیین مدیران وسواس لازم به خرج داده نمی‌شود.

ابن روزنامه نوشت: اتفاقات بوکس بار دیگر این نکته مهم را گوشزد کرد که ورزش چندان جدی گرفته نمی‌شود که اگر می‌شد آن وقت در تعیین مدیران وسواس لازم به خرج داده می‌شد و فدراسیون‌های ورزشی به دست هرکسی سپرده نمی‌شد. از دیروز این پرسش بارها برای اهالی ورزش مطرح شده که مگر ریاست فدراسیون جزو مشاغل حساس نیست، پس چرا در زمان ثبت‌نام یا بررسی صلاحیت‌ها این حساسیت‌ها نادیده گرفته می‌شود و راه برای فرد یا افرادی باز می‌شود که تعصبی به این آب و خاک و مردم ندارند؟!

در ادامه این مطلب آمده است: اگر ورزش به‌اندازه خودش- نه بیشتر- جدی گرفته می‌شد هرگز راه برای افرادی چون ثوری باز نمی‌شد که با نقابی بر روی صورت، پول بیت‌المال را در جیب بگذارد و از این کشور به آن کشور برود. ایشان حتی برای پناهندگی هم حاضر نشد ریالی از جیب مبارک هزینه کند؛ با پول بیت‌المال به قلب اروپا رسید و تازه آنجا یادش افتاد که در کشور بی‌عدالتی است!

کیهان در پایان تاکید کرده است: نکته پایانی آنکه همین حالا نزدیک به 10 فدراسیون با سرپرست اداره می‌شود و انتخابات حداقل 10 فدراسیون دیگر هم تا پایان امسال برگزار می‌شود؛ مسئولان ورزش باید بیشتر مراقبت کنند تا خدایی ناکرده در این ترافیک انتخابات ردای مسئولیت به تن فردی یا افرادی نرود که تعصبی به کشور عزیزمان ندارد.


بازنشر از : خبرفوری