ورزش 3/ یورگن کلوپ در پایان تساوی 0-0 لیورپول مقابل چلسی گفت اینکه تیمش در این بازی موفق به ثبت کلین‌شیت شده است یک قدم کوچک رو به جلو به حساب می‌آید. لیورپول که تا این

1401\11\01 21:10:14


واکنش یورگن کلوپ به تساوی با چلسی

ورزش 3/ یورگن کلوپ در پایان تساوی 0-0 لیورپول مقابل چلسی گفت اینکه تیمش در این بازی موفق به ثبت کلین‌شیت شده است یک قدم کوچک رو به جلو به حساب می‌آید. لیورپول که تا این لحظه فصل خوبی را پشت سر نگذاشته است امشب در هفته بیست و یکم لیگ برتر در خانه

یورگن کلوپ در پایان تساوی 0-0 لیورپول مقابل چلسی گفت اینکه تیمش در این بازی موفق به ثبت کلین‌شیت شده است یک قدم کوچک رو به جلو به حساب می‌آید.لیورپول که تا این لحظه فصل خوبی را پشت سر نگذاشته است امشب در هفته بیست و یکم لیگ برتر در خانه‌اش آنفیلد میزبان چلسی بود و در نهایت به تساوی بدون گل رضایت داد.

یورگن کلوپ در پایان این بازی کلین‌شیت لیورپول مقابل چلسی را یک قدم کوچک در جهت درست ارزیابی کرد.لیورپول بعد از بازی امشب در رتبه هشتم جدول قرار دارد و فاصله‌اش با نیوکسل که در رتبه چهارم ایستاده 9 امتیاز است.

با این شرایط کسب سهمیه برای لیورپول بعید به نظر می‌رسد.

کلوپ و شاگردانش امسال هم کار سختی در پیش دارند و در چمپیونزلیگ باید به مصاف رئال مادرید بروند.یورگن کلوپ در پایان بازی در پاسخ به خبرنگاران با اینکه از عملکرد تیمش راضی نبود ولی گل نخوردن را یک قدم مثبت دانست. باید به قدمهای کوچک دلخوش کنیم؛ کلین‌شیت قدم کوچکی به سمت جلو بودما در جریان مسابقه دقایق خوبی داشتیم ولی نتوانستیم آنها را ادامه بدهیم.

مجبوریم به قدمهای کوچک رو به جلو دلخوش باشیم.

در این بازی مقابل چلسی گل نخوردیم که اتفاق خوبی و قدمی در جهت درست است.از تساوی بدون گل راضی‌ام؛ واقعیت را باید پذیرفتدر این بازی فرصتهای خیلی زیادی خلق نکردیم ولی فرصت داشتیم.

در دفاع به جای اینکه ساختار منظمی داشته باشیم با شور دفاع کردیم.

در نهایت از تساوی بدون گل راضی‌ام.

باید واقعیت را قبول کرد.

هر دو تیم خیلی تهاجمی بودند.

در برخی دقایق بازی خیلی پرآشوب و به هم ریخته بود.

ما باید روی بعضی جنبه‌های تیم کار کنیم.می‌گویید راضی هستید ولی پارسال خیل بهتر جلوی چلسی بازی می‌کردیدما در نیمه اول خوب شروع کردیم.

در آغاز نیمه دوم هم خیلی خوب بودیم.

اینها خبرهای خوبی است.

اگر بازی‌هایی که پارسال مقابل چلسی را یادتان باشد می‌دانید چه می‌گویم.

دو فینال سال گذشته را می‌گویم.

آنها بازی‌های متفاوتی نسبت به امشب بودند ولی در آن دو مسابقه هم لحظه‌‌هایی داشتیم که دو تیم به هم ریختند.

برای همین است که می‌گویم این عملکرد مقابل چلسی عملکرد بدی نیست.چرا لیورپول اینقدر توپ از دست داد؟خیلی عجیب است.

تیاگو هم همینطور بود.

درحالیکه می‌توانستیم خیلی راحت کنترل توپ را بیشتر حفظ کنیم.


بازنشر از : آخرین خبر

ورزش 3/ یورگن کلوپ در پایان تساوی 0-0 لیورپول مقابل چلسی گفت اینکه تیمش در این بازی موفق به ثبت کلین‌شیت شده است یک قدم کوچک رو به جلو به حساب می‌آید. لیورپول که تا این لحظه فصل خوبی را پشت سر نگذاشته است امشب در هفته بیست و یکم لیگ برتر در خانه


برق و روشنایی لاله زار