1402\10\11 13:25:11


پایان حسرت و افسوس نورافکن در قزوین

ورزش 3/ امید نورافکن در آخرین دیدار سپاهان مقابل شمس‌آذر شاید بار دیگر در ترکیب این تیم مورد استفاده قرار بگیرد. نورافکن در دقایق پایانی سومین شکست فصل طلایی‌پوشان برای دقایقی وارد زمین شد و بازوبند کاپیتانی را نیز به بازو بست.

امید نورافکن در آخرین دیدار سپاهان مقابل شمس‌آذر شاید بار دیگر در ترکیب این تیم مورد استفاده قرار بگیرد.نورافکن در دقایق پایانی سومین شکست فصل طلایی‌پوشان برای دقایقی وارد زمین شد و بازوبند کاپیتانی را نیز به بازو بست.

تبلیغات
نورپردازی نمای ساختمان
دارک لایت با سابقه درخشان در تامین لوازم الکتریکی و روشنایی ساختمان و تعمیرات چراغ ال ای دی در قلب بازار لاله زار فعالیت می کند.
# پروژکتور - # نورافکن - # قیمت والواشر نما

او پس از چندین ماه سرانجام در یک دیدار رسمی بار دیگر برای سپاهان باز کرد تا دوران تلخ مصدومیت را پشت سر گذاشته باشد.البته امید هنوز شرایط صد در صدی ندارد و مورایس هم در کنفرانس خبری پس از بازی با گل‌گهر به آن اشاره کرد. با این حال این بازیکن در قزوین برای آخرین مرتبه خواهد بود که به دلیل مصدومیت سنگین در ابتدای فصل از شرایط مناسب دور است و با پشت سر گذاشتن تعطیلات 40 روزه لیگ برتر به صورت کامل آماده حضور در ترکیب اصلی سپاهان می‌شود.نورافکن روزهای پایانی مصدومیت را پشت سر می‌گذارد، اما او بار دیگر با یک بدشانسی بزرگ مواجه شد و پس از تصمیم غیرمنتظره‌ای که کی‌روش درباره او گرفت و او را در لیست جام جهانی 2023 قرار نداد، حالا به دلیل آسیب دیدگی از حضور در یک تورنمنت مهم دیگر همراه تیم ملی بازمانده است.. .


بازنشر از : آخرین خبر