1401\06\01 05:10:08


پرسپولیسی‌ها باید هوشیار باشند

میزان/ پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: با وجود اینکه بازیکنان پرسپولیس هافبک‌ها و مدافعان حریف را دور می‌زنند اما موقعیت‌سازی جدی روی دروازه نداریم. ابراهیم اسدی درباره تساوی تیم فوتبال پرسپولیس مقابل فولاد خوزستان در هفته دوم لیگ برتر اظه

میزان/ پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: با وجود اینکه بازیکنان پرسپولیس هافبک‌ها و مدافعان حریف را دور می‌زنند اما موقعیت‌سازی جدی روی دروازه نداریم.ابراهیم اسدی درباره تساوی تیم فوتبال پرسپولیس مقابل فولاد خوزستان در هفته دوم لیگ برتر اظهار داشت: بازی سخت و بسته‌ای بود، با اینکه پرسپولیس یکی، دو موقعیت خلق کرد، اما هنوز در بحث جذب مهاجم اندر خم یک کوچه هستیم.

همه اخبار شده «اما و اگر» و تقریباً هیچ خبر قطعی وجود ندارد. بازیکنان بسیار خوبی خریده‌ایم، اما هنوز با یکدیگر هماهنگ نشده‌اند و پرسپولیس همانند فصل‌های گذشته نیست.وی افزود: گل‌محمدی علاقه دارد هافبک‌های تیمش از جناحین، مدافعان و هافبک‌های حریف را دور بزنند و پاس به داخل بدهند، اما شوت مستقیم و سانتر از تیم نمی‌بینیم. گل‌محمدی باید در تاکتیک‌های خود تغییر و بازنگری داشته باشد، با وجود اینکه بازیکنان پرسپولیس هافبک‌ها و مدافعان حریف را دور می‌زنند، اما موقعیت‌سازی جدی روی دروازه نداریم و صرفاً تا محوطه جریمه خوب پیش می‌رویم.

این رویه باید هر جور که شده درست شود و به اصلاح آن بسیار امیدوارم.*پرسپولیسی‌ها از هاشمی‌نسب دلخور هستند، اما دلیل موجهی برای فحاشی نیستاسدی در مورد خطوط تیم فوتبال پرسپولیس عنوان کرد: خط دفاع پرسپولیس خوب عمل کرد و بیرانوند هم یک موقعیت تک به تک از حریف گرفت، خط هافبک هم عملکرد خوبی دارد، اما بعد از آن و در خط حمله کار خاصی انجام نشد. پرسپولیس نیاز به یک مهاجم دونده دارد تا هافبک‌ها و مدافعان حریف را پرس کرده و عقب زمین نگه دارد.پیشکسوت پرسپولیس در رابطه با حواشی پیش آمده بین پرسپولیسی‌ها و مهدی هاشمی‌نسب عنوان کرد: هاشمی نسب بزرگتر و پیشکسوت من است، حواشی بازی را دیدم و او مستحق این رفتارها نبود. پرسپولیسی‌ها از گذشته از او دلخور هستند و این دلیل موجهی برای فحاشی به او نیست، مهدی هم به هر دلیلی مقابل این رفتارها موضع گرفت و می‌توانست با یک مصاحبه آرام‌تر ابهامات را رفع کرده و پرسپولیسی‌ها را شاد کند.

این مسائل برای هر کسی ممکن است رخ دهد و باید به او حق داده و درکش کنیم و یک‌طرفه به قاضی نرویم. هواداران پرسپولیس هم باید هوشیار باشند و نباید رفتاری انجام دهند که از ورود آنها به استادیوم ممانعت به عمل بیاد و محروم شوند.*نباید در رویای اینکه به زودی عملکردمان خوب خواهد شد بمانیمهافبک سال‌های گذشته سرخپوشان در رابطه با جذب یورگن لوکادیا و احتمال پیوستن شیخ دیاباته به این تیم تاکید کرد: صحنه‌هایی از عملکرد لوکادیا دیده‌ام، او بازیکن رزومه‌دار و قابلی است. دیاباته هم در فوتبال ما ثابت شده است، اما مسئله اصلی این است که آنها بتوانند خودشان را در ترکیب پرسپولیس جا بیندازند که کاری سخت است؛ زمانی برای آن نداریم و فرصت دارد از دست می‌رود.

باید دید آیا هافبک‌های تیم می‌توانند مهاجمان را تغذیه کنند؟ شرایط بسیار بی‌شماری بر روی عملکرد آنها تأثیرگذار خواهد بود.اسدی در خصوص تقابل پرسپولیس با آلومینیوم اراک در هفته سوم لیگ برتر خاطرنشان کرد: بازی بسیار سختی مقابل آلومینیوم خواهد بود و باید با تمام تلاش و بهترین عملکرد آن را سپری کنیم. نام پرسپولیس بسیار بزرگ است و تمام تیم‌ها با تمام قوا، اندیشه و تفکر آزاد مقابل ما بازی‌ می‌کنند و به خوبی بازیکنان ما را آنالیز خواهند کرد. نباید مدام امتیاز از دست بدهیم و در رویای اینکه به زودی عملکردمان خوب خواهد شد بمانیم.

پرسپولیس هنوز بردی به دست نیاورده و گل‌محمدی باید هر چه زودتر به ترکیب اصلی و ایده‌آل خود برسد.. .


بازنشر از : آخرین خبر