1401\11\01 21:10:21


پرسپولیس و سپاهان بیشتر از ما هزینه کرده‌اند

ورزش 3/ شایان مصلح می‌گوید اعضای تیم گل‌گهر پیش‌بینی یک بازی سخت در تبریز را کرده بودند. شایان مصلح پس از دیدار تراکتور و گل‌گهر که با تساوی ۲-۲ به پایان رسید، درباره این بازی به خبرنگاران گفت: «بازی خوبی بود و می‌دانستیم که

شایان مصلح می‌گوید اعضای تیم گل‌گهر پیش‌بینی یک بازی سخت در تبریز را کرده بودند.شایان مصلح پس از دیدار تراکتور و گل‌گهر که با تساوی ۲-۲ به پایان رسید، درباره این بازی به خبرنگاران گفت: «بازی خوبی بود و می‌دانستیم که مثل همیشه، در تبریز بازی سختی مقابل تراکتور داریم.»او ادامه داد: «گل زودهنگامی خوردیم؛ اما توانستیم زود جبران کنیم و جلو بیفتیم؛ ولی در ضربه ایستگاهی گل دوم را هم خوردیم.

حس می‌کردیم که بازی سختی باشد اما این نتیجه تا حدودی عادلانه بود.»مصلح درباره رقابت گل‌گهر با پرسپولیس و سپاهان برای قهرمانی گفت: «هزینه‌ای که پرسپولیس و سپاهان کرده‌اند، بیشتر از تیم ماست. علاوه بر این دو تیم، با استقلال و حتی تراکتور هم رقابت سختی داریم.»او در پایان گفت: «قول‌دادن برای قهرمانی در این لیگ پرفشار منطقی نیست؛ اما تمام تلاش‌مان را می‌کنیم تا به چیزی که حق‌مان است، برسیم.». .


بازنشر از : آخرین خبر