1402\10\11 13:25:07


پشت پرده جوابیه تند نکونام به رضا عنایتی

ورزش 3/ سرمربی استقلال بعد از دیدار با پیکان پاسخ سرمربی این تیم را داد.  رضا عنایتی سرمربی پیکان قبل از دیدار با استقلال گفت این تیم یکی از پرستاره‌ترین تیم‌هایش در چند سال اخیر را دارد.

سرمربی استقلال بعد از دیدار با پیکان پاسخ سرمربی این تیم را داد. رضا عنایتی سرمربی پیکان قبل از دیدار با استقلال گفت این تیم یکی از پرستاره‌ترین تیم‌هایش در چند سال اخیر را دارد.

اظهارات او نقض حرف‌های جواد نکونام، کادر فنی‌اش و خیلی از پیشکسوتان استقلال بود. به لحاظ مهره‌ای تیم فصل گذشته استقلال به مراتب پرستاره‌تر بود و در تابستان محبی و قایدی از جمع آبی‌ها جدا شدند. در فضای مجازی هم موضعگیری‌های علیه عنایتی شد.قبل از شروع مسابقه، نکونام دستیار خود یعنی نوازی را به کنفرانس فرستاد.

او هم ترجیح داد در این باره اظهارنظر نکند. از اردوی استقلال خبر می‌رسد بعد از بازی هم قرار بوده نکونام از عنایتی تشکر کند و به تعریف و تمجید از بازیکنانش بپردازد و از فداکاری و تلاششان بگوید اما گویا اظهارات دوباره سرمربی پیکان پس از مسابقه که با کنایه همراه بود، نظر نکونام را تغییر داد.عنایتی این بار به سبک متفاوت‌تری درباره استقلال پرستاره حرف زد و حتی از اصطلاح «کور خوانده‌اند» استفاده کرد که با دلخوری نکونام همراه شد. عنایتی بعد از بازی دوباره این بحث را ادامه دهد، گفت: «اگر دوستان‌مان فکر می‌کنند استقلال را کوچک می‌کنم، کور خوانده‌اند!»گویا جواد نکونام در مسیر کنفرانس متوجه حرف های رضا عنایتی شد و به همین دلیل تصمیم گرفت تا پاسخ این مربی را بدهد.

سرمربی استقلال در زمان حضور عنایتی در تیم ملی امید همراهی و همکاری لازم را با او داشت و علاوه بر تورانیان و امید حامدی‌فر، حتی سیدحسین حسینی و ارسلان مطهری را در اختیار این مربی قرار داد. مطهری بعد از بازگشت از بازی های آسیایی بود که نتوانست موقعیت خود را دوباره در استقلال به دست بیاورد.با توجه به همکاری با عنایتی، ظاهرا توقع سرمربی استقلال این بود که او کمی بعد اینگونه و با کنایه درباره‌اش صحبت نکند، در حالی که نکونام بعد از اظهارات اولیه سرمربی پیکان، پاسخی نداده بود. به هرحال نکونام و عنایتی روزگاری  هم‌بازی بوده اند و این حواشی طبیعت فوتبال است و به نظر می‌رسد این دلخوری همیشگی نباشد و احتمالا به زودی برطرف می‌شود..

.


بازنشر از : آخرین خبر