1402\10\11 13:25:14


پیام خشن ژاپن در آستانه جام ملت‌ها!

ورزش 3/ ژاپن باوجود غیبت چند ستاره در ترکیب اصلی، تایلند را با پنج گل شکست داد.  در حالی که بازیکنان حاضر در لیگ برتر انگلیس هنوز به اردوی ژاپن اضافه نشده‌اند اما تیم هاجیمه موریاسو یک دیدار دوستانه را در استادیوم ملی توکیو برگزار کرد.

ژاپن باوجود غیبت چند ستاره در ترکیب اصلی، تایلند را با پنج گل شکست داد. در حالی که بازیکنان حاضر در لیگ برتر انگلیس هنوز به اردوی ژاپن اضافه نشده‌اند اما تیم هاجیمه موریاسو یک دیدار دوستانه را در استادیوم ملی توکیو برگزار کرد.ترکیب اصلی ژاپن با حضور 4 لژیونر سرشناس معرفی شد تا موریاسو به نوعی تیم دوم خود را در زمین استفاده کند.

نیمه اول این بازی با نتیجه صفر صفر به پایان رسید اما در نیمه دوم ژاپن مستحکم و پرقدرت ظاهر شد و حریف را در هم کوبید.در دقیقه 50 آئو تاناکا با یک ضربه از داخل محوطه جریمه گل نخست را به ثمر رساند اما بعد از او همه گلزنان ژاپن بازیکنان تعویضی بودند. کیتو ناکامورا، تاکومو کاوامورا و تاکومی مینامینو به همراه گل به‌خودی مدافع تایلند گلزنان ژاپن در ادامه این بازی را تشکیل دادند.در نهایت ژاپن با نتیجه 5-0  حریف خود را شکست داد تا مقابل یکی از هم‌گروهان عربستان برد بزرگی را کسب کرده باشد.ژاپن قرار است بازی دوستانه بعدی خود را هفته آینده مقابل اردن برگزار کند و سپس برای حضور در جام ملت‌های آسیا پای به دوحه بگذارد.این تیم در جام ملت‌ها با اندونزی، عراق و ویتنام هم‌گروه است. بازار. .


بازنشر از : آخرین خبر