1402\10\11 01:06:11


پیام ویژه آنچلوتی و پرز برای هواداران رئال

ورزش 3/فلورنتینو پرز و کارلو آنچلوتی، رئیس و سرمربی‌ رئال مادرید، به مناسب سال جدید طی پیامی برای طرفداران این باشگاه اسپانیایی آرزوی سلامتی کردند. فلورنتینو پرز، رئیس باشگاه رئال مادرید، در پیام خود برای پایان سال 2023، دورانی که این باشگاه تجربه می‌کند را توصیف کرد.

فلورنتینو پرز و کارلو آنچلوتی، رئیس و سرمربی‌ رئال مادرید، به مناسب سال جدید طی پیامی برای طرفداران این باشگاه اسپانیایی آرزوی سلامتی کردند.فلورنتینو پرز، رئیس باشگاه رئال مادرید، در پیام خود برای پایان سال 2023، دورانی که این باشگاه تجربه می‌کند را توصیف کرد.پرز به سایت رسمی باشگاه رئال مادرید گفت: "ما در دورانی زندگی می‌کنیم که هیچ مادریدیستایی‌ هرگز آن را فراموش نخواهد کرد.

ما لحظات خوشی را با هم سپری کرده‌ایم که جاودانه خواهد ماند."در ادامه پیام پرز به اهداف باشگاه در سال جدید اشاره کرد و گفت: "چالش همیشگی ما این است که در سال 2024 به تمام رویاهای اعضای باشگاه و هواداران باشگاه برسیم. سال جدید مبارک و برای همه سلامتی، آرامش، کار، خوشحالی و اتحاد آرزو می‌کنم."به نوبه خود، کارلو آنچلوتی، مربی ایتالیایی‌ای که به تازگی قرارداد خود را تا ژوئن 2026 تمدید کرده، خطاب به هواداران گفت: "این تعطیلات برای رؤیاهاست. این تعطیلات رؤیاهاست و رؤیاهای شما، رؤیاهای من و همین‌طور رؤیای تمام اعضای تیم است.

همیشه با هم. همیشه تا پایان." بازار. .


بازنشر از : آخرین خبر