1401\06\01 05:10:07


گزینه‌های آاس‌رم برای جانشینی واینالدوم

طرفداری/ مورینیو باید به زودی جانشین هافبک هلندی را انتخاب کند. پس از مصدومیت سنگین جورجینیو واینالدوم و دوری حداقل 3 ماهه او از میادین، آاس رم به خرید یک هافبک جدید نیاز دارد.

طرفداری/ مورینیو باید به زودی جانشین هافبک هلندی را انتخاب کند.پس از مصدومیت سنگین جورجینیو واینالدوم و دوری حداقل 3 ماهه او از میادین، آاس رم به خرید یک هافبک جدید نیاز دارد.به نقل از گاتزتا دلو اسپورت؛ رم همچنان مشغول کار کردن روی فروش کلایورت، شومورودوف و آفنا جیان است تا انتقال آندره آ بلوتی به عنوان بازیکن را نهایی کند.

پس از مصدومیت زانیولو، سرعت عمل مدیران رم برای امضا قرارداد با بلوتی افزایش خواهد یافت. اضافه کردن یک هافبک، آخرین خرید جالوروسی در بازار نقل و انتقالات خواهد بود. تیاگو پینتو قبل از بازی با کرمونزه تایید کرد باشگاه برای پُر کردن جای خالی واینالدوم شتاب زده عمل نمی کند و آنها ابتدا منتظر مشخص شدن مدت زمان دقیق دوری هافبک هلندی از میادین هستند.در حال حاضر نام سه بازیکن به رم لینک شده است.

رم شرایط لازم برای هزینه کردن را ندارد و به سراغ گزینه های آزاد و قرضی می رود. لیاندرو پارادس هافبک آرژانتینی سابق جالوروسی ممکن است به صورت قرضی به ترکیب تیم مورینیو اضافه شود. پاری سن ژرمن از جدایی او استقبال می کند.

راجا ناینگولان هافبک بلژیکی سابق رم نیز که شخصیتی محبوب نزد هواداران محسوب می شود، نامش در رابطه با این باشگاه مطرح شده است. او در آنتورپ بازی می کند و می تواند یک گزینه موقت برای مورینیو باشد. گزینه دیگر که محتمل تر از بقیه به نظر می رسد، فلوریان گریلیچ هافبک 26 ساله و اتریشی سابق هوفنهایم است.

او همچنان بازیکن آزاد است و مورینیو قبلا نسبت به جذب این بازیکن تمایل داشت.. .


بازنشر از : آخرین خبر