تسنیم/ طی روزهای اخیر خبری مبنی بر تعطیلی فوتسال بانوان عراق با نامه کنفدراسیون فوتبال آسیا منتشر شد که سرمربی ایرانی تیم ملی بانوان این کشور، این خبر را تکذیب کرد. شهناز یاری درب

1401\07\07 21:07:39


یاری: تعطیلی مسابقات آسیایی یعنی مرگ فوتسال بانوان

تسنیم/ طی روزهای اخیر خبری مبنی بر تعطیلی فوتسال بانوان عراق با نامه کنفدراسیون فوتبال آسیا منتشر شد که سرمربی ایرانی تیم ملی بانوان این کشور، این خبر را تکذیب کرد. شهناز یاری درباره این موضوع اظهار داشت: این خبر را دیدم که شایعه بود.

طی روزهای اخیر خبری مبنی بر تعطیلی فوتسال بانوان عراق با نامه کنفدراسیون فوتبال آسیا منتشر شد که سرمربی ایرانی تیم ملی بانوان این کشور، این خبر را تکذیب کرد.شهناز یاری درباره این موضوع اظهار داشت: این خبر را دیدم که شایعه بود.

چرا AFC باید فوتسال بانوان عراق را تعطیل کند؟بیشتر بخوانیدسوپر لیگ فوتسال بانوان| پالایش نفت آبادان صدرنشین ماندوی در عین حال به تعطیلی فوتسال بانوان تا سال 2024 اعتراض کرد و به تسنیم گفت: نامه کنفدراسیون آسیا برای همه ارسال شده و کشورهای آسیایی هم مکاتبه می‌کنند که چرا هیچ مسابقه‌ای در فوتسال بانوان آسیا تا سال 2024 برگزار نمی شود. حتی ایران کمپین راه انداخت و کویت اعتراض کرد. برگزار نشدن فوتسال بانوان آسیا یعنی مرگ و تعطیلی فوتسال آسیا و این مسئله به ضرر تمام مربیان و بازیکنان فوتسال خواهد بود.سرمربی پیشین تیم ملی فوتسال بانوان ایران خاطرنشان کرد: اگر قرار باشد هیچ مسابقه‌ای تا سه سال آینده برگزار نشود، سن بازیکنان ملی‌پوش بالا می‌رود و می‌توان گفت ستاره‌های ما در مسابقات سه سال آینده حضور نخواهند داشت.

در هیچ جای دنیا اینگونه نیست که مسابقات فوتسال آقایان برگزار شود، اما مسابقات بانوان تا سه سال آینده لغو شود. کشورها با چه انگیزه‌ای می‌خواهند فعالیت کنند؟. .


بازنشر از : آخرین خبر


نمایندگی زومر - جک پارکینگ زومر - ریموت زومر