آخرین خبرها از غلامحسین محسنی اژه‌ای غلامحسین محسنی اژه‌ای (زادهٔ ۱۳۳۵) سیاستمدار، روحانی و قاضی ایرانی است. او در تیر ۱۴۰۰ به عنوان رئیس قوه قضائیه جمهوری اسلامی ایران منصوب شد . وی سمت‌هایی


خبرهای مرتبط با غلامحسین محسنی اژه‌ای

Gholam-Hossein Mohseni-Eje

غلامحسین محسنی اژه‌ای (زادهٔ ۱۳۳۵) سیاستمدار، روحانی و قاضی ایرانی است. او در تیر ۱۴۰۰ به عنوان رئیس قوه قضائیه جمهوری اسلامی ایران منصوب شد . وی سمت‌هایی چون دادستان دادگاه ویژه روحانیت، وزیر اطلاعات در دولت نهم و دادستان کل کشور را در اختیار داشته و هم‌اکنون رئیس قوه قضائیه و نیز از اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام است.

فرمانده کل سپاه: تمام اندوخته‌ غرب با «طوفان‌الاقصی» بر باد رفت

سپاه نیوز/ سرلشکر سلامی با بیان اینکه تفکر گسترش یافته‌ی بسیجی، از مرزها عبور کرده و جوانان کشورهای اسلامی را با منطق، آرمان‌ها و رسالت‌های خود آشنا کرده است، گفت: هرچه آمریکا برای خود سیطره سیاسی ایجاد کرده و از جنگ نرم و رسانه استفاده کرده بود، پس از طوفان‌الاقصی همه یکباره فرو ریخت. سردار سرلشکر پاسدار «حسین سلامی» فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در نشست سراسری ۳۰ هزار نفری جبهه علمی فرهنگی بسیج اساتید کشور که به مناسبت هفته بسیج و با حضور حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای رئیس قوه قضائیه، سردار سلیمانی فرمانده بسیج مستضعفان و جمعی از اساتید دانشگاه در دانشگاه تربیت مدرس برگزار شد گفت: همه با این اعجاز ذهنی امام عظیم الشأن آشنا هستید که چگونه حکمت الهی بر قلب مبارک امام(ره) و پیشوای بزرگ انقلاب اسلامی تجلی پیدا کرد و این شجره مبارکه و درخت تناور که ریشه‌های آن در عمق ایمان و احساس و عاطفه مردم ما عمیق است و شاخص‌های پرثمر آن در آسمان افتخارات انقلاب اسلامی شاداب و با نشاط سیر می‌کند.

1402\08\30 21:04:07

اژه‌ای: در نظارت‌ها باید از مچ‌گیری پرهیز کرد

ایسنا/ رئیس قوه قضاییه گفت: بارها تاکید کرده‌ایم که در مقوله‌ نظارت و ارزشیابی باید رویکردی خیرخواهانه و طبیبانه داشت و از مچ‌گیری پرهیز کرد. حجت‌الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای صبح امروز پنجشنبه (۲۵ آبان) طی سخنانی در نشست هم‌اندیشی دادسرای انتظامی قضات و واحدهای نظارت و ارزشیابی قضات سراسر کشور که در مشهد مقدس برگزار شد، ضمن اشاره به فزونی یافتن بیش از حدِ جنایات سبعانه صهیونیست‌ها علیه مردم مظلوم و مقاوم فلسطین در سایه حمایت‌های همه‌جانبه آمریکا و برخی دیگر از دوّل غربی و سکوت تأسف‌بار و تأییدکننده مجامع جهانی، اظهار کرد: جنایات ددمنشانه اخیر صهیونیست‌ها و همچنین مقاومت باصلابت مردم غزه، به یک مبدأ تاریخی بدل شده است؛ امروز تکلیف همه مسلمانان و آزادیخواهان جهان آن است که جنایات صهیونیست‌های غاصب را افشاء و برملا کنند و هر کمکی که از دستشان برمی‌آید، پیشکش مردم مظلوم و مقاوم غزه سازند.

1402\08\25 12:47:47
نمایندگی بوتان تهران